Подарункові сертифікати

Жуйка для рук

жвачка для рук

Всяка дитина воліє незвичайні й цікаві іграшки, адже грати з тими предметами, які дивують навіть дорослих вдвічі приємно. Handgum - ось та забава, яка не залишить крихітку байдужою. Багато дітей вже полюбили цю незвичайну іграшку.

Чому варто купити хендгам?

Всупереч відомим законам фізики і хімії хендгам - незвичайний полімер. Він має безліч назв:

 • жуйка для рук;
 • розумний пластилін;
 • неньютонівська рідина.

Кожне з найменувань підкреслює надзвичайні властивості речовини, яка так подобаються непосидам.
Пластилін для рук можна піддавати різного роду випробуванням і практично в кожній ситуації він поводиться несподівано і суперечливо:

 • скачана кулька стане відмінним стрибуном, який з легкістю відскакує від підлоги;
 • легко і не поспішаючи розтягуючи пластилін, ми отримуємо щось на подобі великого і тягучого шматка жуйки;
 • доклавши зусилля і вдаривши молотком по грудці полімеру, він розлетиться на багато осколків, немов скло, проте їх легко з'єднати назад разом;
 • різко розірвавши хендгам, ми отримаємо два шматки з рівною лінією розриву;
 • залишивши кульку в бездіяльності на деякий час вона незабаром перетвориться в кольорову калюжку.

Секрет у тому, що на те, як поведе себе речовина впливає активність взаємодії. Чим повільніше її м'яти та розтягувати, тим більшою піддатливістю вона володіє.
Важливою перевагою такої іграшки є те, що вона не липне до рук і гладких поверхнях, не фарбує нічого в свій колір.

Асортимент

Сьогодні жуйка для рук доступна не тільки не батьківщині, в Америці, але і в нашій країні, ціна її залежить від розміру. Продукт представлений у двох варіантах - 50 і 80 грамів. Можна замовити відразу кілька «кульок», щоб експериментувати з кольорами, змішуючи різні шматочки.
Діапазон забарвлень дозволяє зробити правильний вибір:

 • кілька відтінків червоного;
 • зелений у світлому і темному варіанті;
 • чорний;
 • блакитний і синій;
 • рожевий та інші.

Розроблено спеціальні моделі, які володіють приємним ароматом, мають властивість світитися в темряві, виконують роль магніту. Все це обов'язково сподобається вашій дитині й займе її на довгі години.
Не варто забувати також і про значні розвивальні властивості. Розумний пластилін дозволяє налагодити колірне і тактильне сприйняття, засвоїти основні властивості матеріалів, розвинути інтерес до вивчення точних наук. Ігри з хендгам позитивно впливають на моторику дитячих ручок, розвивають креативне мислення, заспокоюють непосид і знімають агресію.
Якщо ви вже вирішили, що вашій дитині сподобається жуйка для рук, інтернет магазин Papuas.ua надає можливість придбати такий презент за оптимальною вартістю. Ми представляємо тільки якісну продукцію американського виробництва і не приймаємо використання дешевих тайських аналогів.
При виникненні будь-яких питань щодо властивостей, асортименту, вартості звертайтеся до менеджера, він завжди радий роз'яснити будь-які неточності.
Ви можете купити жуйку для рук з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Черновці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчуг, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський. 

Оцінка статті
Голосів: 1