Збірні моделі танків

Знайдено 79 товарів
Таблиця Список
Показано 32/79 товарів

Подарункові сертифікати

Збірні моделі танків 

сборные танки

Вибір подарунка - завдання складне і копітке, а вибір подарунка для дитини тим більше. Адже тут потрібно врахувати інтереси й переваги, а вони у хлопчаків змінюються з кожним роком. Тому й доводиться дорослим годинами бродити по магазинах, простоювати у полицях з іграшками, розгублено переводячи очі з однієї моделі на іншу. Але все ж є варіанти товарів для дітей, які сподобаються в будь-якому віці. Одним з таких подарунків можуть стати збірні моделі танків. Танки для дітей - це символи військової потужності, мужності й сили. Вони викликають непідробний інтерес.
Модель танка, яку до того ж хлопчик зможе зібрати сам, неодмінно його обрадує. Це цікаво і захоплююче. Ваша дитина відчує себе грамотним військовим інженером, долучиться до теперішньої чоловічої справі, втілить свої фантазії та ідеї. До того ж, збірка конструктора дуже корисна для розвитку здібностей. Вона позитивно впливає на логіку, увагу, творче мислення і вдосконалює дрібні рухи та координацію.
Збираєтеся купити танк конструктор, підійдіть до свого вибору правильно. Іграшкові танки для складання різняться за розмірами, моделями, зовнішнім виглядом, матеріалами та способам складання.

Різновиди збірних моделей танків

Для початку вирішіть, якого розміру іграшки Ви хочете зібрати. На ринку іграшок представлений великий вибір. Це можуть бути маленькі моделі, довжина яких вимірюється 10-20 сантиметрами. А можуть бути великими, представленими в масштабі 1: 100 або 1:50. І ті, й інші є точними пластиковими копіями легендарних військових машин. У конструкторах враховані всі найдрібніші деталі та відмінні риси тієї чи іншої моделі.
Відрізняються танки й за методом складання. Набори, де деталі з'єднуються за допомогою клею, давно відомі всім. Останнім часом дедалі популярнішими стають збірні танки, частини яких скріплюються між собою за допомогою пазових замків. Ви можете вибрати той, який найбільше сподобається Вашому хлопчикові.

З якого віку рекомендовані збірні моделі

Танки іграшки, перш за все, діляться по складності збірки, яка залежить від віку дитини. Рекомендований вік - від 7 років і старше. На багатьох наборах ви можете побачити обмеження не молодше 10 або навіть 12 років. У принципі, якщо ви плануєте збирати танк разом зі своїм чадом, то можна придбати його і раніше. У цьому випадку, дитина буде вам активним помічником.
Дитячі танки інтернет магазин пропонує у величезній кількості. Різні за розмірами, виробникам, зовнішньому вигляду. Британський піхотний танк, німецькі машини, легендарні радянські - вогнеметний, середній, важкі танки, відомі «леопарди» і «тигри». У величезній кількості потужних військових машин кожен неодмінно знайде те, що припаде до душі. А краще, зібрати цілу колекцію танків. Всі наші набори виготовлені з міцних і безпечних матеріалів.
Ви можете купити збірні моделі танків з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1