Подарункові сертифікати

Збірні моделі кораблів

сборный корабль

Вирішили порадувати дитину і купити модель корабля для збірки? Не дивуйтеся, якщо незабаром синочок буде просити наступний екземпляр в особисту колекцію. Для мільйонів шанувальників з усього світу судномоделізм - це дещо більше, ніж хобі чи просто цікаве заняття. Це можливість самовираження, спосіб прояву талантів і розвитку нахилів. І таке заняття дуже важливо насамперед для дітей.
Збірні моделі - особливий вид іграшок. Як не дивно, але деякі дорослі очікують такого подарунку не менше, ніж діти. Крім переваг самого процесу складання, дерев'яні моделі кораблів мають відмінні декоративні якості, тому стануть гарною прикрасою дитячої кімнати.

Модель для збірки - ідеальна іграшка

Навіть непосидющих і гіперактивних дітлахів дитячий конструктор-корабель здатний зайняти на довгий час. Ви здивуєтеся, що дитина не бігає по будинку, а спокійно сидить і збирає свою іграшку. Таке заняття окрім задоволення приносить ще й користь.
Різноманітність моделей, які можна збирати неозора: починаючи від самих простеньких варіантів з невеликою вартістю і закінчуючи складними та вигадливими конструкціями, що можуть стати гордістю домашньої колекції.
Поставивши таку саморобку на приліжкову тумбочку, ви забезпечите дитині впевненість у своїх силах, адже зробити таку красу власними руками не кожному вистачить терпіння і посидючості, та й уміння відіграють не останню роль.

Який корабель вибрати?

Для малюків, які роблять перші кроки в «кораблебудуванні» підійдуть іграшки з картону. Вони легкі в збірці, але при цьому не можуть претендувати на довговічність.
Моделі, які склеюються набагато довговічніші. Якщо їх правильно зібрати й сам матеріал буде якісним, то вітрильник або фрегат протримається багато років і може навіть стати сімейною реліквією.
Найбільш популярні збірні кораблі з пластику. Такі моделі максимально наближені до оригіналу і відрізняються реалістичністю. Крім того, якісний пластик довговічний. Немає ризику, що улюблений корабель може бути з'їдений паразитами або пошкоджений іржею, і вже точно він не розмокне від води.
Варто звертати увагу на пристрасті малюка. Залежно від них потрібно вибирати сучасну яхту, бойовий корабель або військовий галеон. Так чи інакше, кожне судно втілює в собі могутність морів і океанів, а піратський вітрильник ще й зберігає чимало секретів.

Де купити?

Якщо ви шукайте збірні дитячі кораблі, інтернет-магазин «Papuas» стане ідеальним місцем для їх придбання. Звичайно, ви можете піти в спеціалізований відділ гіпермаркету або супермаркет дитячих іграшок, але навряд чи малий асортимент вас порадує. Крім того, проходити в пошуках презенту доведеться більшу частину дня.
Papuas.ua пропонує широкий вибір збірних моделей для дітей. Наша продукція відрізняється гарною якістю і надійністю, матеріали нетоксичні й безпечні для здоров'я людини. Корабель-іграшка стане відмінним подарунком на свято. Ми допоможемо зробити дитинство вашої дитини яскравим і незабутнім.
Ви можете купити дитячий конструктор корабель з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1