Zapf

Знайдено 21 товар
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Zapf

Zapf

Zapf Creation AG - відомий виробник дитячих ігрових ляльок, які володіють відмінною функціональністю. Крім цього, компанія виготовляє всілякі аксесуари. Різноманітність продукції дозволяє зробити гру дитини захопливою і ненудною.

Найпопулярнішими брендами компанії є:

  • Baby Annabell;
  • CHOU CHOU;
  • BABY BORN;
  • My Model.

Ці торгівельні марки встигли набути величезну популярність і добре розкуповуються на ринку дитячих товарів.

 BABY BORN: кумедна крихітка

Ось вже багато років малятка в захваті від BABY BORN - ляльки-немовляти, яка вимагає догляду немов справжня дитина. З'явилася ця модель в 1991 році. З того часу в усьому світі було реалізовано близько 16 млн. одиниць цієї іграшки. Головним споживачем такої продукції виявилися дівчатка, яким виповнилося 3 роки й що ще не досягли десятиліття.

Спеціально була розроблена серія, яка призначається для маляток від 1 року. Існують колекції й для доросліших дівчаток. Наприклад, лінійка My Model викличе непідробний інтерес у модниць до 14 років.

 Чому мільйони споживачів вибирають Zapf Creation AG

 Розробники моделей ляльок акцентують увагу не тільки на безпеку і якість продукції, а й на ігровому наповненні концепції. Професійні дизайнери продумують такий зовнішній вигляд іграшки, щоб дівчатка з різними інтересами та симпатіями знайшли щось близьке в кожній з моделей.

Асортимент іграшок періодично поповнюється і видозмінюється, щоб догодити модним тенденціям, врахувати особливості розвитку дітей на конкретному періоді життя і проміжку часу. Щорічно каталог змінює своє наповнення на 70%.

Ляльки, вироблені компанією, максимально функціональні, тому вони схожі на справжню дитину або справжню модель. Виконуючи ряд життєвих функцій, кожна модель розширює кругозір дитини, дозволяє подивитися на гру і світ по-новому. Це і подобається багатьом батькам і, особливо, дітям.

 

Оцінка статті
Голосів: 0