Yookidoo

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Yookidoo

Yookidoo

Yookidoo - відомий і улюблений багатьма бренд дитячої продукції. Виробник є лідером ізраїльського ринку. Це одна з торгівельних марок, під ім'ям якої виготовляються іграшки для немовлят.

Особливості продукції

Цінною властивістю виробів є орієнтація на непосид різного віку, маленьких маляток зокрема. На упаковці іграшок вказаний вік 0+. Це означає, що виріб Yookidoo може і гідно бути першою іграшкою малюка. Вимоги до предметів з якими контактує немовля неймовірно великі. Особливо цей фактор актуальний для іграшок.
Торгівельна марка повністю відповідає всім побажанням батьків щодо безпеки і задовольняє пізнавальний інтерес дитини. З продукцією Yookidoo малюк навчиться тримати в ручках речі, буде розвивати координацію рухів, зорове і тактильне сприйняття.
Кращі ізраїльські дизайнери працюють над створенням дійсно цікавих моделей. У каталозі компанії можна знайти:

  • фігурки принцес;
  • мініатюрних чоловічків;
  • яскравих тварин;
  • забавні брязкальця;
  • розвивальні інтерактивні килимки та набори.

Компанія-виробник дотримується стандартів безпеки, визнані в усьому світі. Для виробів використовуються екологічні матеріали без токсичних речовин, безпечні фарби, лаки. Конструкція іграшок повністю відповідає віковим особливостям дитини - для самих крихітних передбачені міцні іграшки з великими елементами, діти старшого віку можуть розраховувати на ігрові набори з елементами дрібніше.
Характерною особливістю є розвивальна цінність продукції. Розробники розуміють, що для маляток дуже важливим є пізнання світу і власних можливостей, розвиток необхідних навичок та придбання нових умінь. Саме тому брязкальця є одночасно іграшками, здатними значно вплинути на сприйняття кольору або форми, інтерактивні набори забезпечують розуміння простих процесів і схем, а музичні вироби розвивають слух.

 

Оцінка статті
Голосів: 0