Подарункові сертифікати

X-Bot

X-Bot

X-Bot - іграшки, про які мріє кожен хлопчик старше п'яти років. Бренд представлений оригінальними роботами-трансформерами. Кожна модель може бути, як бойовою машиною, так і цікавим супергероєм.
Компанія-виробник знаходиться в Китаї, продукція відома завдяки неймовірній функціональності, абсолютніій безпеці й неабияким розвивальним властивостям.
Гра з трансформером від однойменної фірми передбачає залучення інтелекту, кмітливості, уяви та розвиток логічного мислення. Кожен малюк може з декількома моделями створити власний фантастичний світ, використовувати на повну фантазію, освоювати різні моделі поведінки притаманні соціуму.

Особливості продукції

Іграшка X-Bot являє собою конструктор, який з легкістю перетворюється з машинки, літака або танка в робота-героя і навпаки. Попри простоту перевтілення, дитина повинна самостійно зрозуміти, як змоделювати виріб, які деталі потрібно поміняти місцями, щоб вийшов новий предмет. Це сильний поштовх до розвитку навичок, необхідних у житті - самостійна робота, вміння логічно мислити й приймати рішення, не боятися перебирати варіанти та експериментувати.
Асортимент продукції дозволяє підібрати вироби з урахуванням будь-яких інтересів:

  • поліцейська машина;
  • підйомний кран;
  • танк;
  • літак;
  • пожежний автомобіль;
  • летючий корабель;
  • робот-трансформер.

Вироби стануть відмінним інструментом як для гри, так і для колекціонування. Багато хлопчиків просто обожнюють збирати різні моделі техніки або супергероїв, особливо цінуються ті, які можуть перевтілюватися. Будь-який непосида оцінить такий презент, крім того, матеріал не несе небезпеки у вигляді алергічних реакцій, він абсолютно екологічний і приємний на дотик.

Оцінка статті
Голосів: 0