WowWee

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

WowWee

WowWee

Бренд WowWee відомий споживачам з кожного куточка планети як кращий виробник інтерактивних іграшок. У каталозі компанії представлені сучасні моделі роботів, які володіють штучним інтелектом. Безліч датчиків, розташованих на виробі дозволяють легко реагувати на подразник або перешкоду, керувати іграшкою можна за допомогою дистанційного пульта. Вироби цікаві не тільки маленьким непосидам, а й дорослим цінителям сучасних технічних винаходів.

 Історія іграшок майбутнього

 Заснована компанія в 1982 році. Її засновниками стали два брати, які після переїзду з Канади в Гонконг організували невеличкий бізнес з виробництва одягу. Це були Пітер і Річард Яновскі.

Коли підприємці вивчили ринок, вони вирішили зупинитися на революційних технологіях і виробляти інтерактивні іграшки, які в той час були маловідомі населенню. Першими роботами стали моделі на дистанційному управлінні - Дінотронікс і Енімалтронікс.

У 1998 році бренд разом з виробничими потужностями й всіма розробками перейшов у власність Hasbro. Інженери компанії ретельно спостерігають за всіма новинками світу електротехніки, щоб встигати оновлювати каталог і не відставати від технічного прогресу. Тому іграшки WowWee завжди цікаві та незвичайні.

 Асортимент

 Класичними моделями «розумних» інтерактивних іграшок асортимент компанії не вичерпується. Дитина може підібрати для себе роботів у вигляді:

  • бабки;
  • собаки;
  • метеликів;
  • змії;
  • комахи;
  • супергероя.

Для любителів природи, які не можуть завести вдома екзотичного живого друга, розробники компанії пропонують придбати забавних звіряток - тигреня, левеня або панду. Для маляток придуманий спеціальний робот-дівчинка, яка стане відмінною подругою малятка.

 На сучасному ринку величезною популярністю користуються роботи лінії Robosapien. Ці іграшки максимально схожі на людину, вміють спілкуватися, виконувати різні завдання. Відмінною властивістю такої моделі є те, що налаштовувати функції користувач може самостійно.

Мільйони дітей вже встигли оцінити якість інтерактивних іграшок і залишилися дуже задоволеними.

Оцінка статті
Голосів: 0