Wooky

Знайдено 39 товарів
Таблиця Список
Показано 32/39 товарів

Подарункові сертифікати

Wooky

Wooky

Фахівці в галузі розвитку дітей стверджують, що долучати малюків до творчості потрібно якомога раніше. Це дозволяє розвивати дрібну моторику ручок, формувати необхідні навички, стимулювати розумові процеси. Але навіть якщо дитина починає проявляти тягу до творчості в старшому віці, заохочувати її також необхідно. Річ у тім, що перехід в підлітковий період передбачає ряд потреб, зокрема бажання самовиражатися, усвідомлювати власну значущість у соціумі, звертати увагу на особисте «я».

Щоб дати можливість хлопцям різних вікових категорій проявляти свої таланти, компанія Wooky Intertainment розробила декілька лінійок товарів для творчості. Варто сказати, продукти бренду становлять інтерес не тільки для малюків чи школярів, багато дорослих оцінять можливості цікавих наборів.

 Історія

 Торгівельна марка Wooky заснована на території Канади. Рідним містом продукції, яка представляє відразу дві течії - творчий початок і стиль - є Монреаль. Ідея про створення продукту, який дозволить виявити творчі здібності хлопців з усього світу, зацікавити діток в художньому мистецтві була втілена в життя в 2007 році. На цей період припадає початок існування відомого бренду.

Сьогодні вироби торгівельної марки Wooky відомі та користуються великою популярністю на території 30 країн з усіх куточків світу.

 Особливості асортименту

 Каталог компанії постійно оновлюється. Це є причиною неймовірної унікальності та оригінальності продукції. Всі вироби абсолютно безпечні для здоров'я людини, навіть якщо користувач - зовсім малюк. Розробники продукції прагнуть забезпечити важливі якості для кожного виробу:

  • екологічність;
  • цікавість;
  • розвивальна цінність;
  • оригінальність.

Матеріали, використовувані в процесі виробництва, не містять токсичних речовин, виключають алергічні реакції, навіть якщо дитина дуже чутлива.

В арсеналі компанії Wooky є кілька брендів, різноманітних по концепції, смисловим наповненням. Дівчаткам підліткового віку обов'язково припаде до душі продукція Style Me Up, яка розвиває відчуття стилю і креативне мислення. Для самих маленьких розроблені безпечні воскові крейди для творчості Block Crayon - відмінний інструмент для розвитку дрібної моторики, координації, умінні зосереджувати увагу та інше. Для бешкетників, які цікавляться всім, що стосується автомобілів була розроблена окрема лінійка альбомів з цікавими тематичними ілюстраціями - Design Masters.

Продукція бренду користується великою популярністю завдяки впровадженню у виробництво найсучасніших технологій, оригінальним ідеям, бездоганній якості.

Оцінка статті
Голосів: 0