Подарункові сертифікати

Воїн та поліцейський

полицейский

Кожен хлопчик мріє вирости сміливим, хоробрим, щоб захищати слабких людей від злочинців. А поки він може грати в поліцейського або військового і розвивати в собі найкращі якості справжнього чоловіка. Саме тому дитячий набір поліцейського стане найкращим подарунком для активного непосиди, який проводить багато часу у дворі, граючи з друзями.

Без чого не обійтися жодному маленькому поліцейському

У набір поліцейського для дітей входить все необхідне для затримання злочинців і самозахисту: зброя (пістолети, автомати і гранати), наручники, рації, ліхтарики, поліцейські значки, посвідчення та багато іншого. Зброя зі світловим і музичним супроводом, оригінальні ліхтарики для роботи вночі або в приміщенні, аксесуари для знешкодження супротивника - все це необхідно кожному охоронцю правопорядку.
Спеціально для виконання секретних завдань можна купити набір поліцейського - спецагента, з яким будь-яка дитина відчує себе справжнім героєм фантастичного бойовика. У його розпорядженні будуть спеціальні окуляри нічного бачення, підслуховуючі пристрої, годинник, навушники, інша атрибутика, яка потрібна для роботи будь-якого шпигуна.
Багато ігрових наборів укомплектовані в зручні компактні кейси, а значить, іграшки ніколи не будуть розкидані по будинку, та й у разі потреби обладнання можна буде взяти з собою в дорогу.

Гра в поліцейського - корисна і потрібна розвага

Як і будь-яка інша рухома дитяча гра, гра в військового або поліцейського розвиває уяву, уважність, спостережливість. Рольові ігри допомагають швидше встановити дружні стосунки з однолітками, а також навчитися відрізняти хороші вчинки від поганих. Дитина, яка нехай і під час гри, але перевтілилась в стража закону, повинна вміти логічно і аналітично мислити, знаходити виходи з нестандартних ситуацій, вирішувати конфлікти. Подібна розвага розвиває спритність, завзятість і деякі інші корисні навички, які неодмінно знадобляться у дорослому житті. Дитячий набір поліцейського купити можна кожній дитині незалежно від статі і переваг.
Звичайно, перевтілитися в слідчого можна і вдома, але все ж подібні ігри частіше відбуваються на вулиці. Діти збираються великими компаніями, придумують різні хитромудрі сценарії, обіграють оригінальні сценки. Тому набір поліцейського - це чудовий спосіб відірвати дитину від монітора комп'ютера чи телевізора і зацікавити ії в прогулянці на свіжому повітрі.
З якісними дитячими наборами поліцейського або військового гра стане більш захоплюючою і реалістичною.
Ви можете купити дитячий набір поліцейського з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1