Водна зброя

Знайдено 14 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Водна зброя

водное

Обливатися водою люблять усі. Причому цим заняттям в спекотні дні захоплюються і хлопчики, і дівчатка віком від двох і до... 85 років. Головне, щоб у них був гарний настрій, а в арсеналі була відмінна водна зброю.

Вибираємо правильну водяну зброю

Результат водних боїв самим безпосереднім чином залежить від того, який у вас в руках знаходиться водний пістолет. Сучасні виробники виготовляють зброю, яка здатна вміщати великий запас води, працює в декількох режимах, виглядає досить стильно і красиво, може кріпитися на поясі, а перезаряджати її можна навіть тремтячими від збудження мокрими руками.
Але навіть самий функціональний і потужний водяний бластер потрібно підбирати під конкретну людину. Маленькій дитині варто купити водяний пістолет невеликого розміру і ваги, а от для дорослого чоловіка підійде габаритна зброя, яку він буде відчувати в руках.
Якщо водні баталії є для вас звичною справою, краще придбати декілька моделей. Один водяний автомат повинен видавати потужний струмінь на далекі відстані, інший апарат нехай буде скорострільним, його доведеться використовувати в ситуаціях, коли зволікати ні в якому разі не можна. Річ у тім, що бойові дії - явище непередбачуване, тому потрібно завжди під рукою мати відповідний засіб.

Водний пістолет - універсальний подарунок

Зброя, яка стріляє водою, викликає інтерес і у дітей, і у дорослих. Така покупка може бути корисною в найрізноманітніших випадках. Якщо ваша дитина годинами просиджує біля комп'ютера чи телевізора, водний автомат змусить його відволіктися і провести свій час весело та активно. Але багато дорослих і серйозних людей також приходять у захват від подібного роду розваг. Тому організовуючи поїздку на дачу або до водоймів, прихопіть із собою комплект водяної зброї, і веселощі вашій компанії гарантовані.
Водні бої - це чудовий спосіб побігати, покричати, виплеснути накопичену енергію. Подібні активні ігри відмінно зближують колектив, адже обстановка складається більш ніж неформальна: мокрі і втомлені "гравці" після закінчення баталій завжди готові обійматися і радіти спільним успіхам. Тому корпоративна вечірка на природі може передбачати спеціальну програму «війнушок» з водною зброєю, про яку співробітники будуть ще довго згадувати під час офісних буднів.
Таким чином, купуючи водні бластери своїм дітям, не забудьте підібрати автомат і для себе, щоб не довелося потім відбирати іграшку у дитини. А в нагороду до такого подарунка ви отримаєте щасливий вереск дітлахів і захоплення в очах маленьких розбишак.
Ви можете купити водяний автомат з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1