Подарункові сертифікати

Вертольоти на радіокеруванні

ру верт

На прогулянці в парку або у дворі часто можна побачити, як радіокерована іграшка літає над хлопчиськом, а він з сяючими від щастя очима керує пристроєм з дистанційного пульта. Якщо ви купите для свого улюбленого синочка радіокерований вертоліт, то самі переконаєтеся, як ця іграшка його порадує.
Літаючі моделі бувають абсолютно різними, краще робити вибір такої іграшки разом з сином, враховуючи його бажання і свої фінансові можливості. Вибираючи вертоліт на управлінні, зауважте, що він може бути схожим на реальну машину, яка є на озброєнні США, України чи Росії та іншої країни. Розподіляються моделі вертольотів на кілька груп за рівнем навичок дитини. Є у продажу варіанти для новачків, а також напівпрофесійні моделі і версії для справжніх професіоналів в льотній справі.
Відрізняються моделі вертольотів один від одного своєю вагою, видом двигуна, висотою польоту, діаметрами основного і хвостового гвинта, сервісної системою і гіроскопом. У таких іграшках встановлена акумуляторна батарея різної потужності. Виробники поєднали в ній елементи електроніки і механіки.

Моделі вертольотів для ігор у приміщенні і на вулиці

Перед тим, як відвідати сторінки каталогу інтернет магазину і купити вертоліт на радіоуправлінні, визначиться, де буде їм грати хлопчик. Якщо іграшка розрахована для польотів по квартирі або будинку, то підійде маленький за розміром або середній пристрій. В середньому такий вертоліт може досягати всього 30 см., Вимірювання проводиться від початку кабіни і до закінчення лопаті на його хвості. Ваш малюк буде брати участь в управлінні машиною, і в той же час, не перетворить житло в місце бойових дій. Маленькі моделі, завбільшки з долоню, прекрасний подарунок починаючому пілотові. Вони ударостійкі, маневрені і безпечні, їм вистачить місця для польоту навіть на невеликій площі. Подібні моделі забезпечені електродвигуном.
Для тих, хто хоче вертоліт на пульті управління придбати для ігор на вулиці, пропонується найширший вибір різних моделей від надійних виробників. Апарати, які вважаються більш «просунутими», забезпечені двигуном внутрішнього згоряння - вони мають значний розмір, можуть розвинути швидкість до 80 км / год. Такі пристрої виконують фігури вищого пілотажу, здивують своєю точністю в управлінні.
Є у продажу мрія кожної дитини - вертоліт з камерою на радіоуправлінні. Завдяки вбудованій камері реально зробити повітряну дистанційну зйомку. Відео можна переглядати на своєму комп'ютері. Перед тим, як застосовувати будь-яку літаючу іграшку, обов'язково вивчіть інструкцію з її експлуатації. Куплений вами в магазині радіокерований вертоліт буде доставлений по Києву та в будь-яке місто України.
Ви можете купити вертоліт на радіокеруванні з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 3