Вальдорфські іграшки

Знайдено 15 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Вальдорфські іграшки

 вальдорфские

Розвиток дітей за вальдорфською методикою передбачає використання різноманітних іграшок. З першого погляду на вальдорфські іграшки ціна може здатися дещо завищеною, порівняно з аналогами, виготовленими з пластика, проте популярність таких виробів з кожним роком не зменшується.

Особливості вальдорфовських іграшок

Вальдорфські ігрові набори виготовлені переважно з природних матеріалів. Пірамідки можуть виконуватися з необробленого дерева, містити кору. Якщо поверхня обробляється, то тільки з використанням екологічно чистих і безпечних матеріалів: полірування лляною олією, фарбування натуральними барвниками тощо. Ніжна дитяча шкіра дуже чутлива до всього штучного, тому найкраще, якщо спочатку малюк познайомиться саме з природним навколишнім світом. За таким же принципом підбирається і кольорова гамма виробів, замість «отруйних» кольорів використовуються натуральні відтінки сірого, коричневого, рожевого, зеленого, тощо. Вальдорфські іграшки спрямовані на створення особливого педагогічного середовища, яке сприяє гармонійному і правильному розвитку дитини.
Всі елементи є досить великими і об'ємними, їх зручно тримати в маленькій ручці, кути виробів плавно сточені, що забезпечує максимальну безпеку під час гри. Конструктори не мають кріплень, завдяки чому дитина вчиться будувати конструкції відповідно до природної рівноваги, вивчає взаємозв'язок між розміром, формою, вагою.

Підбираємо вальдорфські іграшки для дітей за віком

Саме від віку дитини, для якої призначена конкретна іграшка, в першу чергу, залежить, наскільки ретельно і детально буде промальований її образ. Дівчаткам до 2 - 3 років підходять м'які, прості, найчастіше безликі лялечки, виготовлені з трикотажної або фланелевою тканини. Найменшим також можна придбати іграшки-вкладиші і конструктори з декількох деталей.
Від 2,5 років будуть цікаві ляльки з оформленими ніжками, ручками, які можна переодягати. Добре, якщо набивка дозволяє фігурку садити або ставити. Для цього віку характерні досить складні мозаїки, конструктори, багатоступінчасті пірамідки.
Діткам старше п'яти років слід вибирати максимально деталізовані ляльки: з пальчиками на ручках і ніжках, з віями на очах, виступаючим носиком, тощо. Одяг для іграшки підбирається відповідний, він може бути з гудзиками, замочками, гачками. Для занять можна вальдорфські іграшки купити з дрібних деталей, дорослі дівчатка із задоволенням роблять прикраси з різнокольорових дерев'яних намистин, складають об'ємні мозаїки, тощо.
Основне завдання Вальдорфських виробів - максимально стимулювати розвиток фантазії малюка, навчати його розуміти природні причинно-наслідкові зв'язки. Вальдорфські іграшки з дерева доповнять звичний для сучасних дітей набір з пластикових іграшок, сприяючи їх гармонійному і правильному розвитку.
Ви можете купити вальдорфські іграшки з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1