В пісочницю

Знайдено 107 товарів
Таблиця Список
Показано 32/107 товарів

Подарункові сертифікати

В пісочницю

в песочницу

На будь-якому дитячому майданчику пісочниця є самим жвавим місцем. Найменші з величезним задоволенням спостерігають за тим, як інші грають, доросліші дітки ліплять пасочки, будують піщані замки або автотраси для іграшкових машинок. Тому всім батькам рано чи пізно доведеться для свого малюка купити набори для піску, які допоможуть йому стати повноцінним учасником ігрового процесу, влитися в колектив маленьких скульпторів.

Що обов'язково має входити в дитячий набір для пісочниці

Багато батьків спочатку губляться у виборі іграшок, адже вибір асортименту приладдя для піску у деяких просто величезний. Якщо ж вам не хочеться носити з собою на дитячий майданчик величезний пакет, тоді варто пісочні набори купити у відповідності з віком.
Так, для малюків до року буде достатньо придбати відерце з веселим забарвленням і зручну лопатку до нього. Вони з великим захопленням ставляться до роботи з пісочком, але все, що у них поки виходить робити, це абияк копати ямки та наповнювати ємкість сипучим піском. А ось однорічним і півторарічним малюкам можна запропонувати форми для пасок невеликого розміру, сито для просіювання піску, млин для піску та ін. Варто врахувати, що в маленькій ручці набагато зручніше буде тримати невеликі вироби, тому не варто в такому віці купувати величезні лопати й формочки для пісочниці занадто великого розміру. Вже зараз можна придбати гарний самоскид або спеціальний візок, за допомогою яких можна буде перевозити пісок з однієї частини пісочниці в іншу.
Дівчатка з хлопчиками від 3 років і старше дуже люблять грати в рольові ігри. Особливо зручно в пісочниці щось "готувати", наприклад, "пекти" торти, пряники, "варити" кашку і т.і. Ось тут знадобляться сито, лопатки різної величини, ліїчка для води, різні ємкості для надання форми майбутнього пирога.

Навіщо потрібні іграшки для пісочниці

Разом з приладдям для піску малюк отримує можливість експериментувати під час гри зі своїми однолітками. Пісок - унікальна речовина, навіть у найспекотніший час пісок може бути зверху теплим і сипучим, а знизу - мокрим, з якого можна ліпити. Дуже скоро дитина навчиться порівнювати ці два різних стани, вона стане більш спритною і кмітливою, адже з піску можна створити багато чого цікавого.
А ще, ігри в піску заспокоюють і роблять дітей більш впевненими в собі .
Якщо ви збираєтеся на море або у вас є можливість організувати поряд з пісочницею невеликий басейн з водою, тоді дитині буде цікаво пограти не тільки з лопатками й формочками, а й з корабликами, ліїчками та м'ячем.
Ви можете купити дитячий набір для пісочниці з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1