Трансформери

Знайдено 25 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Трансформери

Трансформери

Сучасні діти не бажають грати в примітивні ігри, їх цікавлять функціональні та дійсно цікаві іграшки. Тому якщо ви вибираєте подарунок для хлопчика, який вже вийшов з дитячого віку, найкраще купити трансформери іграшки.

 Які бувають трансформери

Роботи-трансформери - іграшки, які можуть з робота трансформуватися в щось інше. Найчастіше в результаті перетворення виходить шикарний автомобіль, всюдихід, танк, літак або якась жива істота, наприклад, птах або звір. Такі іграшки відрізняються між собою за складністю виконання. Для маленької дитини можна купити Transformers немаленького розміру, які складаються з декількох великих деталей, а ось десятирічному хлопчикові буде цікавіше з більш складними моделями.

Відрізняються також між собою роботи й за способом перетворення. Одні трансформуються внаслідок натискання кнопочки на пульті, для зміни інших доведеться вручну вчинити певні дії. Для динамічних ігор, звичайно, підійде більше швидкотрансформуюча іграшка, а якщо ви хочете придбати трансформера для самостійної гри, краще підібрати робота, перетворення якого вимагає втручання дитини.

 Чи є користь від гри в трансформери?

Багато дорослих не розуміють, навіщо купувати дітям роботів. Все ж таки це вигадані персонажі, які за визначенням не можуть навчити дитину нічому доброму. Насправді, фільми про трансформерів дивляться практично всі діти, тому ця історія давно стала звичною для кожного хлопчика. Буде добре, якщо він зможе не тільки спостерігати за подіями, що відбуваються на екрані, а й самостійно взяти участь в міжпланетних боях між трансформерами та десептиконами. З його допомогою добро неодмінно здобуде перемогу в черговій сутичці. Тому обов'язково подаруйте хлопчикові іграшки-трансформери, Оптимус Прайм, Бамблбі і Джас незабаром стануть його головними помічниками в боротьбі проти Мегатрона та інших лиходіїв.

Якщо уважно розглянути, які трансформери пропонує інтернет-магазин, можна зрозуміти, чому такі іграшки вважають розвивальними. Під час гри в роботів дитина розвиває кмітливість і уяву, вона вчиться швидко думати та діяти. Під час активних, рухливих ігор із застосуванням зброї невтомні діти отримують можливість виплеснути свою енергію, позбутися негативу і надлишку емоцій. А ще дитина навчиться швидко приймати правильні зі стратегічної точки зору рішення, а це вміння буде корисним протягом усього життя.

 Іграшки-роботи є безпрограшним варіантом подарунка для хлопчика, адже вони допомагають зануритися у фантастичний світ, де трансформери стали кращими друзями людей.

Оцінка статті
Голосів: 0