Toy State

Знайдено 72 товари
Таблиця Список
Показано 32/72 товарів

Подарункові сертифікати

Toy State

Toy State

Багато хлопців в захваті від техніки. Але поки їм не можна мати справжню модель улюбленої марки, компанія Toy State подбала, щоб малюк мав власну машину, нічим не гірше справжньої. Крихітні ліцензійні копії відомих прототипів припадають до душі не лише хлопцям. Дорослі колекціонери теж не проти мати серед своїх експонатів виріб відмінної якості, який в точності повторює шедевр певного автоконцерну.

Історія

Компанія Toy State утворилася в 1984 році на території США. Основою асортименту є компактні копії відомих автомобілів. Не тільки легкові машини привертають увагу розробників продукції торгівельної марки. Спеціально для малюків, які обожнюють великі моделі створюється мініатюрна будівельна техніка - точні копії реальних примірників, відмінно деталізовані вироби, передають суть кожної категорії пристосувань.
Керівництво компанії протягом більш ніж тридцяти років дотримується певних принципів, які є основою діяльності підприємства:

  • забезпечення максимальної безпеки кожного виробу;
  • контроль якості відповідно до світових стандартів, зокрема європейськими;
  • створення копій новітньої техніки, які зможуть передати стан сучасного світового машинобудування;
  • впровадження передових технологій у виробничі процеси, курс на відкриття в галузі електроніки.

Асортимент

Компанія Toy State розробила кілька брендів. Попри те, що вони спрямовані на представлені на світовому ринку іграшки у вигляді техніки, кожен окремий бренд має характерні особливості, відмінності, концепцію, смислове навантаження. У каталозі компанії можна знайти продукцію під ім'ям:

  • Cat;
  • Rippers;
  • Cat Preschool.

Усе розмаїття продукції відповідає світовим стандартам, відрізняється оригінальним дизайном, міцністю і довговічністю кожної окремої моделі. Завдяки кращим якостям виробів компанія отримала престижну, важливу в кожному куточку світу нагороду Maven в номінації за кращу компанію з виробництва продукції для молоді.
З кожним роком товари торгівельної марки Toy State вдосконалюються, досягаючи нових висот і підкоряючи серця мільйонів малят, підлітків, дорослих.

Оцінка статті
Голосів: 0