TOMY

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

TOMY

TOMY

Історія компанії TOMY починається в 1924 році. Вона по праву вважається майже однією з найстаріших серед виробників дитячих іграшок у всьому світі. Організація була заснована в столиці Японії молодим підприємцем Ейхіро Томіяма. Сьогодні колись невелике підприємство широко відоме як величезна корпорація з ідеальною репутацією.
Компанія виростила на своїх ідеях не одне покоління. За вісімдесят  років, саме стільки часу існує компанія, було розроблено багато цікавих і корисних виробів самих різних модифікацій. Зараз бренд асоціюється, насамперед, з надійністю, інноваційним підходом і безпекою.
Перший досвід великого експорту організація придбала в 1951 році. В Америку з Японії вирушила велика партія товару - іграшкових літачків В29. Через п'ять років створена перша в світі іграшка з пластмаси з можливістю управління - ігровий набір «Залізниця». Пізніше розробка переросла в цілу серію під назвою «Thomas & Friends».
У 1965 році стартувало масштабне виробництво моделей, які здатні на різноманітні звукові ефекти. Через ще одне п'ятиріччя бренд відзначився розробкою крихітних автомобілів Tomica, які запам'яталися неймовірною реалістичністю і неперевершеною деталізацією.
З початком нового століття відбулося чимало змін у політиці холдингу. У виробництво потрапила найпопулярніша колекція дитячих іграшок - Thomas & Friends. Поступово асортимент розширювався виробами для дошкільнят та спеціалізованою продукцією. Серія крихітних домашніх тварин, яка побачила світ у 2002 році, стала неймовірно популярною. Всього за півроку реалізації було придбано понад п'ять мільйонів одиниць. Крім того, ця продукція виявилися рекордною - вироби вважаються найбільш мініатюрними іграшками, які здатні видавати звуки та здійснювати певні дії.
У 2006 році світ мав можливість оцінити гру Tomy's Naruto, введену в асортимент бренду. У той же час об'єдналися два великих холдинга - TOMY і Takara.
Сьогодні каталог компанії радує споживачів різноманітністю. До уваги покупців пропонуються:

  • Teletubbies - фігурки Телепузиків і відповідні аксесуари;
  • AquaDraw - товари для творчості у вигляді малювальних приладдів, а саме фломастерів на водній основі;
  • Aqua Fun - продукція для водних ігор;
  • Discovery - іграшки для найменших;
  • Cella - лінія для творчості, до якої увійшли набори бісеру, пазли та оригінальні стікери;
  • Teletubbies Gift - продукція із зображенням Телепузиків;
  • Megasketcher - спеціальні магнітні дошки для творчості;
  • Thomas & Friends - серія паровозика Томаса і його друзів;
  • Nintendogs - серія м'яких іграшок у вигляді цуценят;
  • Winnie the Pooh - лінія виробів із зображенням Вінні Пуха та його друзів.

На сучасному ринку іграшок для дітей бренд TOMY має величезний попит, оскільки поєднує кращі якості й тримає руку на пульсі часу.

Оцінка статті
Голосів: 0