Том i Джеррі

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Том i Джеррі

Том i Джеррі

На анімаційному мультфільмі "Том і Джеррі" виросло не одне покоління дітей. Ця забавна історія про підступне мишеня і трохи наївного домашнього кота викликає непідробний інтерес у маленьких телеглядачів. Але зараз можна не обмежувати своїх малюків виключно переглядом кінострічки, сучасні виробники іграшок подбали про те, щоб у кожної дитини могли з'явитися плюшеві прототипи відомих мишки і кота.

Іграшки Том і Джеррі - ідеальні подарунки для дітей

Зараз така велика кількість дитячих мультфільмів, що знайомим дітям буває дуже важко підібрати дійсно цікавий і хороший презент. Ідеальним варіантом для такого випадку стануть ігри та розваги, виготовлені за мотивами "Том і Джеррі". Головні герої цієї історії є чи не найбільш впізнаваними мультиплікаційними персонажами в світі, про цих кумедних непосид знає кожна дитина і дорослий.
Том і Джеррі - дуже емоційні персонажі, не дивно, що навіть м'які іграшки виглядають досить забавно, а невеликі фігурки пропонуються в різних іпостасях. Багато дітей збирають невеликі іграшкові набори, тому якщо ви дізналися, що знайома дитина має таку колекцію, можете для неї вибрати щось незвичне: авто Джеррі купити, придбати Тома в сміттєвому баку або Тома з Джеррі на роликах, скейті тощо.

Герої мультфільму "Том і Джеррі", які можуть оселитися в кожному будинку

Найбільш популярними іграшками завжди були і залишаються кіт з мишкою. Але не варто забувати, що не тільки вони живуть в будинку, де розгортаються основні події мультфільму. Не менш чарівно виглядає м'яка іграшка пес, він потрібен кожному малюку, який збирається за допомогою фігурок влаштовувати у своїй кімнаті справжні баталії. Адже саме товста дворняга Спайк нерідко допомагає мишеняті Джеррі розіграти трохи дурнуватого Тома і гарненько познущатися над ним.Втім, тільки іграшками також не варто обмежуватися. Деякі виробники використовують популярні кадри для виготовлення барвистих пазлів та інших дитячих логічних ігор. Також зайняти непосиду будь-якого віку можна за допомогою найпростішої розмальовки "Том і Джеррі". Тоненька книжечка-розмальовка займе зовсім мало місця в будь-якій сумці, зате спокій в дорозі або в гостях буде гарантовано.
Завдяки великому асортименту товарів "Том і Джеррі" кожен із батьків, незалежно від фінансових можливостей, може порадувати свою дитину цікавою іграшкою, яка займе гідне місце в колекції ігрових наборів малюка і підніме йому настрій в моменти смутку.

Оцінка статті
Голосів: 0