Thomas and Friends

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Thomas and Friends

Thomas and Friends

З паровозиком Томасом і його друзями малюків чекають нові пригоди

 Майже всі діти думають, що іграшки ночами оживають. А як цьому не вірити, якщо навіть кожен паровозик має своє ім'я, свій характер і свою вразливу душу. В уявленні малюків залізниця - це не просто шлях, по якому їздять склади, залізниця Томас - це чарівний світ веселих і безтурботних паровозиків, які з запалом виконують свою роботу.

 Чому діти просять купити іграшку паровозик Томас

Барвистий мультфільм про паровозика Томаса розважає дітей у всьому світі вже кілька десятиліть. Проте з часом його популярність зовсім не зменшується, малюки з любов'ю носять одяг із зображенням Томаса, сплять на постільній білизні з барвистими малюнками в тематиці цього мультику. Інтернет-магазин «Papuas» пропонує ігрові набори, які захоплюють та здатні подарувати дітлахам масу приємних вражень.

Незвичайно барвисті локомотиви можуть пересуватися як по рейках, так і по інших поверхнях, причому їх поїздки супроводжуються спеціальними звуковими ефектами. Таким чином, спостерігаючи за цією картиною, з'являється відчуття, що всі дії відбуваються в мультику, а сюжет цього мультфільму розгортається в дійсності. Річ у тім, що пригоди паровозика Томаса і його товаришів займають всього 10 хвилин (саме стільки триває серія), а завдяки ігровим наборам малюк може ніколи не розлучатися зі своїми улюбленими героями.

 Чого чекати від гри з паровозиками?

Ігрові набори бувають двох типів: звичайні іграшки та конструктори. Крім самих паровозиків дитині обов'язково знадобляться рейки, тунелі, мости, залізничні станції, інші декорації.

Для самих маленьких краще вибирати цілісні фігурки, які не розбираються і не містять дрібних деталей. А ось дорослішим діткам сподобається конструктор, за допомогою якого юні техніки зможуть самостійно зібрати транспортний засіб і навіть побудувати залізничну колію. Всі деталі легко з'єднуються між собою, так що батькам навіть не доведеться брати участь у конструюванні нових об'єктів.

 Гра з паровозиками ніколи не набридне дитині, оскільки завжди є можливість поповнити колекцію іграшок новими вагонами. Збільшуючись у розмірах, склад виглядає ще більш серйозним і представницьким, а значить, паровозик буде почувати себе кращим. Також виробник потурбувався, щоб кожен охочий зміг купити додаткові рейки, так у веселих паровозиків буде набагато більше простору для подорожей, які захоплюють по квартирі.

 

Оцінка статті
Голосів: 0