Термомозаіка

Знайдено 64 товари
Таблиця Список
Показано 32/64 товарів

Подарункові сертифікати

Термомозаїка

термомозаика

Багато дітей люблять складати вигадливі візерунки за допомогою звичайної мозаїки. Але мало кому подобається, що навіть найвдаліші картини потім доводиться розбирати. Для дітей, які хочуть зберегти свої творіння надовго, краще купити набори термомозаіки для створення справжніх шедеврів, якими можна милуватися довгий час.

Як працювати з термомозаікою

Так як в процесі створення композиції потрібно працювати з праскою, без участі дорослого дитині не обійтися. З рештою етапів юний творець зможе впоратися і самостійно. В основі мозаїки лежить спеціальний фігурний планшет певної форми з невеликими штирками.
Ще до початку роботи слід продумати візерунок, підібрати намистини за кольорами. Саме згідно заздалегідь підготовленій схемі і відбувається нанизування намистин на штирі. Після того, як фігурка буде готова, можна її закріплювати. Для цього хтось із дорослих повинен накрити папером мозаїку і обережно пропрасувати її звичайною праскою. Потім слід перевернути картинку і попрасувати її через кальку із зворотнього боку. У результаті повинна вийти повноцінна іграшка, якою можна просто гратися або використовувати як прикрасу інтер'єру: меблів, дверей, дзеркал, тощо.

Дитяча термомозаіка - перепустка у світ казок і пригод

Зроблені своїми руками фігурки з термомозаіки стануть улюбленими іграшками вашої дитини. Адже вони будуть виглядати саме так, як цього хоче маленький фантазер. Так, за бажанням можна виготовити диснеївських принцес, персонажів улюбленої казки або будь-які інші вироби. Завдяки такому набору нескладно оформити дитячу кімнату в певній тематиці. Для дитячої в морському стилі варто зробити з термонамистин представників підводного світу (восьминога, рибок, морських зірок), а по кімнаті хлопчика варто розвісити різнокольорові машинки, викладені дбайливою рукою маленького автолюбителя.
Всім, кого цікавить термомозаіка, інтернет-магазин пропонує велику кількість різних тематичних наборів, за допомогою яких можна виготовити іграшкові фігурки, магнітики, прикраси (браслети, шпильки, амулети), рамочки для фотографій і багато іншого. Подібні ігрові набори прекрасно підходять для дітей з гарною уявою. У даному виді рукоділля є величезний простір для фантазії, а сама дитина зможе відчути себе справжнім творцем і трошки чарівником.
Ігри з термомозаікою сприяють розвитку дрібної моторики, посидючості, цілеспрямованості, творчого та просторового мислення. Так як дитина знає, що створена картинка буде зафіксована в фігурку, він буде більше старатися, ніж під час роботи зі звичайною мозаїкою, проявить під час роботи максимальну відповідальність і самостійність.
Ви можете купити дитячу термомозаіку з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород , Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1