Подарункові сертифікати

Tegu

Tegu

Існують іграшки, які зберігають тепло природних матеріалів і при цьому мають відмінний дизайн, прекрасну розвивальну здатність. Саме така продукція сходить з конвеєрів іграшкової компанії TEGU. Виробник надзвичайно завзято турбується про її якісність, цікавість для маленьких користувачів.

Історія бренду

Зараз компанія TEGU відома як один з виробників, що займає позиції лідеру в області виготовлення іграшок з природних матеріалів. Всі вони відрізняються цікавим дизайном і незвичайною конструкцією.
Підприємство засноване в Америці як комерційна організація, діяльність якої спрямована на поліпшення економічної ситуації в Гондурасі. Попри популярність, яка практично відразу з'явилась, засновники, Уїлл і Кріс Хогей, що не перенесли головний офіс з Гондурасу в більш розвинену країну з вигідним виходом на світовий ринок. Це вказує на соціальну відповідальність, яка в свою чергу є запорукою дотримання міжнародних стандартів якості.
Назва торгівельної марки походить від слова Tegucigalpa, так іменується столиця Гондурасу. Саме тут знаходяться виробничі потужності. Примітно, що матеріал для створення продукції також росте в цій країні. Виробник використовує можливості, дані природою, вибираючи в якості кращого варіанта рідні ліси. Однак діяльність компанії не завдає шкоди природі, оскільки вона активно бере участь у процесі відновлення зелених масивів.

Особливості продукції

Іграшки TEGU - унікальні магнітні дерев'яні блоки, які використовуються крихіткою, за допомогою яких і можна зібрати іграшку своїми руками. Це викликає якийсь магічний ефект і подив малюка. Багатьох дорослих іграшка також підкорила.
Самі виробники заявляють, що всередину кожної іграшки вони закладають кілька речей:

  • творчий потенціал, який виявляється в дитині під час гри;
  • обопільне бажання зробити світ кращим;
  • бездоганна якість і безпека;
  • інвестиції любові та старань.

Асортимент

Кожен виріб є результатом кропіткої роботи проекторів, розробників, виробників. До виготовлення прикладають руку і фахівці місцевого лісового кооперативу, які самостійно обирають найкращі дерева, і працівники, які проводять аналіз відповідності розробки анатомічним і розумовим здібностям малюка, і учасники виробничого процесу.
У каталозі представлені барвисті, але непомітні магнітні блоки-конструктори. Залежно від переваг дитини представляється вибір різних варіантів:

  • геометричні фігури;
  • роботи:
  • машинки;
  • будиночки та інше.

Продукція користується популярністю серед хлопців всіх вікових категорій, завоювавши маленького споживача з кожного куточка планети.

Оцінка статті
Голосів: 0