Подарункові сертифікати

Танки на радіокеруванні

ру танк

Хлопчики - майбутні захисники Вітчизни. Вони люблять грати в «війну», як і  колись їх татусі. Але на відміну від нинішніх дітей, у їхніх батьків не було такої техніки, як зараз. Для захоплюючої гри ви можете купити хлопчикові радіокерований танк. Він зацікавить дитину будь-якого віку і навіть дорослу людину.

Особливості радіокерованої техніки

Всі моделі танків унікальні за своєю конструкцією, вони виконані з міцних матеріалів і комплектуючих, оригінальні і красиво оформлені, дуже схожі на свій прототип. Гра буде захоплюючою і цікавою, якщо ви знайдете можливість купити танк на радіокеруванні дитині, адже така іграшкова військова техніка має спеціальні ефекти. Серед них:

  • Вежа, що повертається з знаряддям;
  • Здатність машини розгортатися навколо своєї осі - на 360 градусів;
  • Вона може стріляти кульками або інфрачервоним променем.

Багато моделей наділені чотирма світлодіодами життєздатності. Після 4-х влучень машина на 30 секунд відключається. Радіус її дії від 10 до 80 метрів. Щоб влаштувати справжній бій, купіть два або кілька танків на управлінні. Працюють вони від батареї, які можна зарядити. Невимовний захват викличуть у хлопчика звукові ефекти під час гри з такою іграшкою: робота її двигуна, постріл гармати, звук від вибуху при попаданні в ціль.
Під час гри з військовою технікою, ви можете залучити дитину до вивчення історії, зацікавити її в цій темі. Він захоче дізнатися побільше інформації про реальні моделі танків. Розвивається у маленького танкіста стратегічне мислення, уважність і окомір, логіка і координація рухів.

Вибираємо керовані танки для захоплюючої гри

В іграшковому магазині можна придбати танк на пульті керування за різною ціною. Недорогі моделі мають такі особливості:

  • Вони виконані з міцного пластику і пластмаси;
  • Наділені хорошими ходовими характеристиками;
  • Вони прості в управлінні;
  • Виробники надають великого значення їх зовнішнім виглядом;
  • Така техніка підходить для початківця танкіста.

Дорожчі - танки, виготовлені з алюмінію, сталі або композитних матеріалів. Вони максимально схожі з оригіналом, мають безліч деталей і спецефектів, важкі за вагою, наділені багатьма функціями в управлінні, підходять для дітей, які мають досвід гри з подібною технікою.
У продажу є унікальні набори для хлопчаків - танковий бій на радіоуправлінні. Він складається з двох і більше танків, можна вести захоплюючі бої і радіти перемозі. Грати з таким набором ваш син буде з татом або з друзями. Купівля стане вдалою, якщо ви правильно виберете модель техніки. Спочатку вивчіть інструкцію до неї, а потім вже починайте гру.
Ви можете купити танк на радіокеруванні з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1