Taf Toys

Знайдено 24 товари
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Taf Toys

Taf Toys

Маючи в будинку крихітного члена сім'ї, багато батьків украй стурбовані якістю та розвивальною цінністю продукції, представленої на іграшковому світовому ринку. Розуміючи крайню потребу наповнити полиці спеціалізованих відділів супермаркетів чи дитячих магазинів якісними моделями для забав самих маленьких діток, компанія-виробник з Ізраїлю Taf Studio випускає розвивальні іграшки під брендом Taf Toys.

Історія

Початок виробництва життєрадісних іграшок датується 1991 роком. Протягом усього періоду діяльності компанії, який триває вже близько 25 років, вироблена продукція багато разів оновлювалася. Попри цей факт, вироби завжди відрізнялися неймовірною життєрадісністю, цікавістю, цікавим змістовим наповненням і найприємнішими матеріалами.
Компанія керується принципами, які дозволяють створити продукцію, що викликає захват у маленьких цінителів кумедних речей:

  • поєднання в іграшці батьківського тепла і турботи;
  • надання зовнішньому вигляду веселого характеру, доброзичливості;
  • забезпечення приємного тактильного контакту з кожною моделлю шляхом використання м'якого текстилю, податливого наповнювача;
  • застосування різноманітних звукових ефектів - музичні композиції, шарудіння, дзвінкі елементи.

Сьогодні компанія є лідером серед виробників іграшок для малюків. Практично на кожній упаковці проставлена рекомендація щодо віку користувача - 0 +. Впевненість споживачів з усіх куточків планети в бездоганній якості і зовнішній вигляд продукції, який припадає до душі мільйонам дітей зумовили неймовірну популярність бренду. Навіть попри те, що він є представником високої категорії вартості.

Асортимент

Каталог компанії вельми незвичайний на тлі сучасного іграшкового ринку. Кожен продукт є унікальним і оригінальним, відрізняється емоційністю, яка досягається за допомогою додання мордочкам та особам веселого доброзичливого виразу. Це дуже важлива характеристика, оскільки дозволяє з самого маленького віку вчити малюка надавати значення емоціям, виховувати розкутість, сприймати світ як середовище, яке на криє небезпек, а значить - набувати сміливості для пізнання невідомого.
Кожна серія, наприклад  килимки для розвитку, мобілі або іграшки-підвіски, музичні або механічні системи для колясок, ліжечок, книжки для найменших або щось інше, приводить малят в справжнє захоплення.
До контролю якості продукції, розвивальної значущості, зручності експлуатації причетні не тільки лікарі-педіатри, фахівці в галузі розвитку малюків, а й самі діти з батьками. Це дає можливість розробити виключно безпечний, цікавий, корисний продукт.
Матеріалом для виробництва служать:

  • міцний пластик для надання форми;
  • високоякісний текстиль в якості обробки;
  • дерево як оптимальний варіант для виготовлення дитячої продукції.

Весь асортимент покликаний радувати маленьких діток від народження і до  трьохрічного віку.

Оцінка статті
Голосів: 0