Tactic

Знайдено 21 товар
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Tactic

Tactic

Весь діапазон продукції, представлений брендом, проводиться у Фінляндії. Ігри Тактік по праву визнані європейцями найдинамічнішими та відповідають світовим стандартам якості.
Головною особливістю торгівельної марки є відмінний вибір виробів. Велике тематичне розмаїття дозволяє підібрати варіант для конкретної дитини, враховуючи її симпатії й рівень розвитку.
За час існування компанії настільні ігри Tactic неодноразово отримували нагороди міжнародного значення за продукцію, що випускається для дітей.
Настільні ігри є практично в кожному будинку. Цей тип іграшок користується величезною популярністю. Попит на продукцію, яка дозволяє розвинути логічне мислення і сформувати комунікативні навички невблаганно зростає. Це й не дивно адже всім, а особливо дітям корисно проводити час у колі друзів і близьких. А що може успішніше об'єднати людей, ніж «Монополія» або «Аліас»?

Настільні ігри Tactic

Складно знайти більш надійного виробника настільних забав, ніж Tactic. Завдяки цій компанії безліч нових ігор побачили світ і стали постійними жителями в будинках мільйонів людей. Старі й всім відомі розваги знайшли масу модифікацій і заграли по-новому.
Увагу споживачів приваблюють настільні ігри для малюків. Компанія розробила серію продукції для діток від трьох років. Ці нехитрі пристосування надають величезний вплив на розвиток крихітки. У легкій ігровій формі малюк краще запам'ятовує букви та слова, швидше освоює читання і легкі математичні завдання. Якщо навіть малюкові ще зарано вчитися всім премудростям, які стануть так необхідні вже в школі, готувати фундамент для сприйняття знань потрібно починати якомога раніше.
У процесі гри:

  • розвиваються комунікативні навички;
  • стимулюються розумові процеси;
  • купуються нові знання;
  • дитина вчиться правильно реагувати на перемоги й поразки;
  • формується логічне мислення.

Настільні ігри для дітей відрізняються бездоганною якістю матеріалу. Розробники Tactic враховують той факт, що кожній дитині хочеться спробувати на смак і міцність кожну свою іграшку. Тому елементи гри зроблені з абсолютно безпечної сировини й дуже витривалі до зовнішніх впливів.

Оцінка статті
Голосів: 0