Тачки

Знайдено 39 товарів
Таблиця Список
Показано 32/39 товарів

Подарункові сертифікати

Тачки

Тачки

Іграшки Тачки - найкращі подарунки для сміливих і активних діток

 Вихід мультфільму "Тачки" викликав величезний інтерес з боку хлопчиків різного віку. Персонажі цієї історії дуже швидко стали  впізнаними та улюбленими маленькими любителями автомобілів. Тачки - це не просто красиві машини, кожен персонаж історії є індивідуальністю, має свій унікальний характер, а значить, з такими машинками ніколи не буде нудно.

 Тачки - іграшки для активних дітей

Важко собі уявити сучасну дитину, яка не любить автомобілі. Машини не тільки мають привабливий зовнішній вигляд, вони ще можуть дуже з комфортом довезти до потрібного місця. А якщо врахувати, що, згідно з легендою мультфільму "Тачки", кожне авто має свій темперамент, не дивно, що зацікавленість цим видом транспорту після перегляду мультфільму у малюків тільки зростає.

У кожного маленького глядача є свої улюбленці, а значить, кожному хочеться мати різні іграшки Тачки: Маквін є найшвидшим, Хадсон - спокійним і розважливим, Метр - відмінний тягач, він по праву вважається душею міста. Але як би не відрізнялися між собою по вдачі машини, їх усіх об'єднує непереборне бажання бути завжди в русі, відчувати себе потрібними та популярними. Тому якщо ваш малюк ніколи довго не затримується на одному місці й знаходиться в постійному русі, йому просто необхідно купити машинки тачки, з якими він зможе влаштовувати в своїй кімнаті цікаві змагання.

Іграшки Тачки-2 - це мудрі гоночні траси, радіокеровані машинки, конструктори, інструменти для юного майстра і багато чого іншого. Тачки - кращий вибір для хлопчика, тому якщо ви підшукуєте хороший дитячий комп'ютер або мольберт для розвитку малюка, зверніть увагу на вироби з тачками, такі подарунки викличуть у маленького власника непідробний захват.

 Тачки - іграшкові машинки, які скрасять будні дитини

Вибираючи товари для свого хлопчика, можна звернути увагу не тільки на машинки. Спеціально для шанувальників мультфільму "Тачки" інтернет-магазин пропонує масу різних іграшок та аксесуарів для школи, з якими шкільні уроки здадуться не такими нудними й одноманітними. Так, шкільний зошит з Доком Хадсоном на обкладинці або пенал з Метром обов'язково привернуть увагу з боку шкільних друзів, а якщо у хлопчика буде ще й ранець з барвистими машинками, похід до школи буде викликати тільки позитивні емоції.

Після закінчення занять або на перервах теж краще не нудьгувати. Час пролетить швидше, якщо в рюкзаку завжди буде лежати розфарбовка "Тачки".

 Машинки з мультфільму "Тачки" і "Тачки-2" змогли зачарувати не тільки хлопчаків, а й дівчаток. Багато маленьких принцес відклали в сторону свої ляльки та з непідробним інтересом спостерігають за подіями мультфільму, тому вони теж будуть раді отримати барвисту і незвичайну іграшку Тачки.

 

Оцінка статті
Голосів: 0