Подарункові сертифікати

Syma

Syma

Багато хлопців просто в захваті від радіокерованої техніки. І якщо машинки порядком набридли, то вертольоти, контрольовані дистанційно - щось цікаве і незвичне. Одним з найвідоміших виробників таких пристосувань, який визнаний у світі лідером іграшкового ринку, є компанія Syma.

Історія

Бренд народився в Китайській провінції, яка є промисловою зоною - Лайма. Виробничі потужності та офіс компанії розташовані в містечку Шаньтоу. Саме тут приймаються всі рішення щодо оновлень асортименту, впровадження нових модних тенденцій в дизайн, вдосконалення продукції.
Перебуваючи недалеко від Гонконгу, - найбільшого торгівельного світового центру - розробники продукції під ім'ям Syma знаходяться в курсі новітніх технологічних відкриттів, новин в галузі електроніки, розвитку конкурентів. Це дає відмінну можливість створювати моделі з актуальними цікавими функціями, розробляти оригінальний ефектний дизайн.

Асортимент

Продукцію торгівельної марки Syma можна побачити на прилавках спеціалізованих магазинів або супермаркетів усіх куточків світу. Величезна популярність іграшок обумовлена:

  • хорошим вибором;
  • довговічністю і міцністю;
  • екологічністю матеріалів;
  • надійністю конструкції;
  • цікавістю.

Характеристиками масштабованих вертольотів, що забезпечують хорошу функціональність є:

  • управління трьохканального типу;
  • пересування об'єкта в трьох напрямках;
  • можливість вибору характеру сигналу - радіо або інфрачервоний.

Сьогодні керувати пристосуваннями можна на величезній відстані - від 10 до 100 метрів в залежності від типу пристрою.

Особливості продукції

Каталог компанії радує барвистістю і гарним вибором. Попри невелику нішу, в якій працює підприємство, асортимент дозволяє здійснити вибір продукту, враховуючи побажання дитини. Цей принцип - один з головних для розробників вертольотів Syma.
Яскравий цікавий дизайн також є характеристикою, на яку виробник звертає особливу увагу. Всі предмети, що оточують непосиду, повинні нести розвивальну цінність, а маючи стильний барвистий зовнішній вигляд, приємний на дотик матеріал, легко сформувати вірне зорове, тактильне сприйняття, правильне розуміння форми та кольору. Крім того, радіокерована продукція - відмінний помічник у розвитку дрібної моторики ручок, координації, навіть самостійності.

Оцінка статті
Голосів: 0