Свинка Пеппа

Свинка Пеппа

Мультсеріал "Свинка Пеппа" настільки подобається маленьким дітям, що вони готові його дивитися безперервно. Їх можна зрозуміти, адже навіть дорослим людям важко відірвати погляд від чарівної і милої героїні...

Мультсеріал "Свинка Пеппа" настільки подобається маленьким дітям, що вони готові його дивитися безперервно. Їх можна зрозуміти, адже навіть дорослим людям важко відірвати погляд від чарівної і милої героїні мультфільму, допитливості якої можна тільки позаздрити.
Не дивно, що ця хрюшка незабаром стає кращим другом малюка. Добре, що тепер побачити це миле створіння можна не тільки в мультику, також можна запустити в інтернеті онлайн-гру під назвою "Свинка Пеппа розфарбування" або придбати милу іграшкову Пеппу.

З невгамовною Пеппою завжди веселіше

Найбільше задоволення маленька Пеппа отримує від стрибків по калюжах. При цьому всі в окрузі чують її заразливий сміх і щасливе рохкання. Однак не тільки калюжі з брудом привертають допитливу свинку. Вона дуже любить гуляти по вулиці, пізнаючи світ і цікавлячись багатьма речами. А ще Пеппа обожнює заводити нові знайомства, хоча і постійних друзів у неї чимало.
Peppa Pig - це не просто іграшка, це чудова можливість самостійно відтворити деякі сюжети з мультфільму або навіть придумати нові сценки. Це дозволяє розвивати фантазію і кмітливість малюка. Звичайно, одній Пеппі, швидше за все, буде нудно і самотньо, тому краще відразу ігровий набір свинка Пеппа купити, в який входять всі члени сім'ї головної героїні, не варто забувати також про її друзів. Всіх персонажів може зібрати у своїх стінах будиночок свинки Пеппі, в якому буде затишно чарівним іграшкам.

Невже від балуваної Пеппи може бути користь?

У процесі гри героями мультика про свинку Пеппу дитина приміряє на себе різні соціальні ролі, моделює різні поведінкові ситуації, завдяки чому вона простіше переживе досить складний етап життя, який настає на 2-3 роки. Саме в цей час кожен малюк починає розуміти, що він не центр Всесвіту, а всього лише частинка суспільства, і таке відкриття може стати великим стресом для підростаючого організму.
Крім того, ігри з такими милими фігурками сприяють розвитку дрібної моторики рук, логічного мислення і мовних навичок. Особливо плідними подібні ігрові заняття стануть після перегляду декількох серій мультика, під час яких весела свинка в ігровій, легкій для запам'ятовування формі навчить основам англійської, які батькам потрібно буде тільки закріпити під час гри.
Можете бути впевнені, що ваше чадо буде шалено щасливе, коли у нього з'явиться свинка Пеппа, іграшки такого типу завжди із захопленням сприймаються вразливими дітками. Ця милашка стане відмінним прикладом позитивної і безжурної істоти. Навіть якщо переглянути весь асортимент іграшок, який пропонує нашій увазі інтернет-магазин, свинка Пеппа все одно виявиться найпозитивнішою, вона гарантує відмінний настрій і дорослим, і дітям.

Детальніше
Знайдено 26 товарів
Таблиця Список