Свинка Пеппа

Знайдено 36 товарів
Таблиця Список
Показано 32/36 товарів

Подарункові сертифікати

Свинка Пеппа

Свинка Пеппа

Мультсеріал "Свинка Пеппа" настільки подобається маленьким дітям, що вони готові його дивитися безперервно. Їх можна зрозуміти, адже навіть дорослим людям важко відірвати погляд від чарівної і милої героїні мультфільму, допитливості якої можна тільки позаздрити.
Не дивно, що ця хрюшка незабаром стає кращим другом малюка. Добре, що тепер побачити це миле створіння можна не тільки в мультику, також можна запустити в інтернеті онлайн-гру під назвою "Свинка Пеппа розфарбування" або придбати милу іграшкову Пеппу.

З невгамовною Пеппою завжди веселіше

Найбільше задоволення маленька Пеппа отримує від стрибків по калюжах. При цьому всі в окрузі чують її заразливий сміх і щасливе рохкання. Однак не тільки калюжі з брудом привертають допитливу свинку. Вона дуже любить гуляти по вулиці, пізнаючи світ і цікавлячись багатьма речами. А ще Пеппа обожнює заводити нові знайомства, хоча і постійних друзів у неї чимало.
Peppa Pig - це не просто іграшка, це чудова можливість самостійно відтворити деякі сюжети з мультфільму або навіть придумати нові сценки. Це дозволяє розвивати фантазію і кмітливість малюка. Звичайно, одній Пеппі, швидше за все, буде нудно і самотньо, тому краще відразу ігровий набір свинка Пеппа купити, в який входять всі члени сім'ї головної героїні, не варто забувати також про її друзів. Всіх персонажів може зібрати у своїх стінах будиночок свинки Пеппі, в якому буде затишно чарівним іграшкам.

Невже від балуваної Пеппи може бути користь?

У процесі гри героями мультика про свинку Пеппу дитина приміряє на себе різні соціальні ролі, моделює різні поведінкові ситуації, завдяки чому вона простіше переживе досить складний етап життя, який настає на 2-3 роки. Саме в цей час кожен малюк починає розуміти, що він не центр Всесвіту, а всього лише частинка суспільства, і таке відкриття може стати великим стресом для підростаючого організму.
Крім того, ігри з такими милими фігурками сприяють розвитку дрібної моторики рук, логічного мислення і мовних навичок. Особливо плідними подібні ігрові заняття стануть після перегляду декількох серій мультика, під час яких весела свинка в ігровій, легкій для запам'ятовування формі навчить основам англійської, які батькам потрібно буде тільки закріпити під час гри.
Можете бути впевнені, що ваше чадо буде шалено щасливе, коли у нього з'явиться свинка Пеппа, іграшки такого типу завжди із захопленням сприймаються вразливими дітками. Ця милашка стане відмінним прикладом позитивної і безжурної істоти. Навіть якщо переглянути весь асортимент іграшок, який пропонує нашій увазі інтернет-магазин, свинка Пеппа все одно виявиться найпозитивнішою, вона гарантує відмінний настрій і дорослим, і дітям.

Оцінка статті
Голосів: 0