Стукалки

Знайдено 23 товари
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Стукалки

стучалки

Дитячі стукалки - порівняно нове явище на ринку товарів та іграшок для дітей. З'явившись на полицях магазинів, вони буквально відразу завоювали популярність, як у дітей, так і у їхніх батьків. Це вельми виправдано. Стукалки - яскраві, барвисті, цікаві та видають цікаві мелодії.
Крім зовнішніх характеристик, стукалки для дітей мають безліч функцій, що допомагають малюкам освоювати нові навички. З їх допомогою розвивають влучність, спритність, увагу, пам'ять, зорове і слухове сприйняття.

Стукалки з дерева

Дерев'яні стукалки - вельми поширений різновид. Найчастіше вони складаються з основи та багатьох деталей, які необхідно вбити в неї. Такі стукалки забезпечені яскравим молоточком і спрямовані на те, щоб дитина вивчала різні форми предметів і вчилася їх зіставляти. Крім власне забивання форм в отвори, існують дерев'яні набори, в яких необхідно прибивати деталі до пласкої основи. За допомогою молотка і спеціальних кріплень, малюк будує міста, автомагістралі, розподіляє тварин по імпровізованій фермі. Асортимент дерев'яних стукалок величезний. Всі вони зроблені з якісної деревини, екологічність і корисні властивості якої відомі всім.

Пластикові стукалки

Стукалки з пластику також мають своїх шанувальників. Вони легкі, яскраві, мають безліч форм і призначень. Найчастіше з пластику робиться музична стукалка. Такі дуже подобаються дітям. Б'ючи молоточком по кнопках, дитина витягує всілякі дзвінкі мелодії. Пластикові стукалки допомагають розвивати слух, увагу і колірне сприйняття, а також здатність синтезувати свої дії. Поступово малюк запам'ятає, що торкаючись молоточком до деталі певного кольору, він почує певну мелодію.

Для найменших

Прекрасно підходять стукалки для малюків. З раннього віку діти зацікавляться такою іграшкою. Для самих маленьких краще придбати прості варіанти, причому бажано музичні. Малюк ще не зможе розподіляти фігури, зате буде із задоволенням витягувати мелодії. У такому випадку прекрасно підійде іграшка стукалка у вигляді ксилофона або варіант з великими музичними кнопками.
Всім дітям, незалежно від віку, припаде до душі стукалка кульки. Суть її в тому, що дитині, доклавши зусиль, потрібно вбити кольорові кульки в призначені для них отвори. Така стукалка яскрава, приваблива і не складна за функціями.
Ігри стукалки - це весело, цікаво, безпечно і при цьому дуже корисно для розвитку. Купивши таку гру, Ви порадуєте свою дитину. Головне, підібрати варіант у відповідності з віком та інтересами малюка. Ми раді запропонувати Вам великий вибір якісних стукалок за вигідними розцінками. Дерев'яні та пластикові, великі та маленькі, музичні та на розвиток логіки - все це Ви відшукаєте у нас.
Ви можете купити стукалки для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2