STEM іграшки

Знайдено 68 товарів
Таблиця Список
Показано 32/68 товарів

Подарункові сертифікати

STEM іграшки

стем

 

Новий час, нове тисячоліття зажадало нового підходу до іграшок. Зараз дітям потрібні не просто знання, адже в наш час вони дуже швидко застарівають. Час вимагає логіки, навичок співпраці та вміння застосовувати знання в реальних ситуаціях. Все це і можуть забезпечити так звані S.T.E.M іграшки (S.T.E.M: Science - «наука», Technology - «технологія», Engineering - «інженерія», Maths - «математика»). Поняття S.T.E.M охоплює природні науки, технологію, технічну творчість і математику.
Часто поняття розширюється до S.T.E.A.M. (Science, technology, engineering, maths - плюс Art - мистецтво).

STEM іграшки прищеплюють любов до науки

Граючи зі STEM іграшками, діти можуть проводити дослідження і експерименти, - освоювати навколишній світ в грі. Іграшки STEM - це іграшки, що розвивають творчі здібності, що сприяють виникненню інтересу дитини до науки, техніки і математики.
Ці іграшки не чарівна паличка, яка перетворює дітей в професіоналів. Головне їхнє завдання - спонукати дитину конструювати, творити, вивчати, винаходити. Граючи з ними, діти вчаться нестандартно мислити, аналізувати, робити висновки і приймати рішення. Останні дослідження кажуть, що діти максимально дізнаються інформацію про устрій світу з іграшок, в які вони грають. І як батьки, ви можете заохочувати ігрову діяльність, купуючи STEM іграшки, знаючи що конструктори, головоломки, і набори допомагають опанувати цінні навички, які допоможуть дитині стати успішним професіоналом.
Причому вам не треба чекати шкільного віку, STEM-освіта важлива на всіх етапах розвитку. Помилковою є думка, що STEM іграшки - це іграшки для дітей шкільного віку. Просто не поспішайте і обирайте іграшки, які підходять малюкові за віком і рівнем розвитку. Вся суть S.T.E.M іграшок - зробити навчання радісним і цікавим процесом. Якщо дитині іграшка не підходить за віком, вона не принесе ніякої користі, не зможе стати правильним інструментом навчання.
Ви можете придбати STEM іграшки з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпро, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород , Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0