Steffi & Evi Love

Знайдено 62 товари
Таблиця Список
Показано 32/62 товарів

Подарункові сертифікати

Steffi & Evi Love

Steffi & Evi Love

Схожі на дорослих людей ляльки завжди викликали особливу симпатію у дівчаток різного віку. На відміну від пупсів, такі іграшки не вимагають батьківського піклування з боку своєї маленької власниці. Довгоногу красуню потрібно переодягати, організовувати побут в її будинку, одним словом, з її допомогою малятко може пограти у доросле життя.

Лялька Штеффі - уособлення сучасної молодої мами

Steffi є гарним прикладом, як повинна виглядати кожна красива молода жінка. У ляльки є багато модного одягу, вона завжди виглядає акуратно і стильно. Неважливо, зібралася вона з чоловіком на вечірку або з дітьми в супермаркет за продуктами, красуня не дозволить собі вийти з дому незачесаною, в пом'ятому одязі.
Але не тільки за собою доглядає довгонога Штеффі, ще у неї є чоловік (або наречений) на ім'я Кевін, чарівна дочка Еві (а в деяких наборах є дві та навіть три дитини).
Steffi - дуже хороша господиня, вона добре готує, завжди підтримує в будинку чистоту, займається зі своєю улюбленою донечкою Еві. Чи варто говорити, що їй потрібно для цього своя кухня, прасувальна дошка та багато іншого? 

Що входить в ігрові набори Штеффі

Виробник пропонує широкий вибір ігрових наборів Steffi. В залежності від побажань дитини, ви можете Steffi love купити у весільному або будь-якому святковому вбранні. Також можете придбати вагітну ляльку з немовлям в животику, разом зі Штеффі часто продається Кевін і біляве малятко Еві. Також у продажу є окрема Еві або три малюка відразу, як правило, такі маленькі лялечки йдуть в комплекті з супутніми аксесуарами: ліжечком, коляскою, ванночкою, машинкою-каталкою і багатьом іншим. Якщо придбати вагітну Штеффі, в животику буде ховатися симпатичне немовля, якому напевно знадобиться зручна колиска. У цій колисці мама або сестричка Еві буде укладати спати малюка.
Природно, найбільш вражаючим подарунком для кожної дівчинки стане будинок для сім'ї Штеффі. У ньому маленька фантазерка розставить на свій розсуд меблі і предмети інтер'єру, допоможе Steffi наповнити будинок теплом і затишком. Якщо немає можливості подарувати такий дорогий презент, можна придбати більш дешевий, але не менш цікавий варіант - сумочку-будиночок з аксесуарами. Такий ігровий набір дівчинка зможе з собою брати в дорогу або під час поїздки до бабусі.
З іграшками Штеффі кожна дитина може розіграти ідеальний день молодої сім'ї. Так малюки вчаться будувати хороші взаємини між дітьми і дорослими, розподіляти обов'язки між членами сім'ї. Доглядаючи за будинком довгоногої Steffi, дівчинка стане більше уваги звертати на чистоту і порядок у своїй кімнаті, вона стане більш акуратною і охайною.

Оцінка статті
Голосів: 0