Steffi & Evi Love

Знайдено 63 товари
Таблиця Список
Показано 32/63 товарів

Подарункові сертифікати

Steffi & Evi Love

Steffi & Evi Love

Всяка дитина, починаючи з самого народження, обирає певні забави шляхом закладених природою інстинктів. Саме цим пояснюється любов хлопчиків до ігор-війнушок, стрелялкам. Вони виконують функцію захисника, проявляючи відвагу і розум, хоч поки що і в ігровій формі. Дівчатка особливий інтерес проявляють до забав з ляльками, коли за тими потрібно доглядати або направляти їх діяльність в потрібне русло.
Сучасний ринок пропонує велику кількість пропозицій, особливо якщо мова йде про ляльок. Якщо зупинятися на оригінальних, цікавих, безпечних варіантах, кращий вибір - Steffi Love. Бренд користується великою популярністю, яка зростає з кожною хвилиною.

Історія

Торгівельна марка належить корпорації Simba, яка на сучасному етапі свого розвитку є однією з лідерів по виробництву різноманітних товарів для дітей. У більшій частині популярність компанії принесли саме ляльки Steffi Love, на сучасному етапі розвитку бренду вони є одним з найвдаліших проектів виробника.
Підприємство Simba Dickie Group - об'єднання великої групи брендів. Сьогодні холдинг забезпечує роботою близько 900 чоловік. Це розробники, проектувальники, дизайнери, фахівці з дитячого розвитку, рядові робітники виробництва.
Історія компанії починалася з мініатюрного підприємства, яке засновано в 1982 році в Німеччині місцевим підприємцем Францом Зібером. Спочатку штат компанії нараховував 5 осіб, які відповідали за всі процеси. Сьогодні виробничі потужності розташовані в багатьох розвинених країнах світу:

  • Франції;
  • Німеччини;
  • Італії та інших.

Асортимент

Steffi Love - Цікаві іграшки з привабливим зовнішнім виглядом. У каталозі компанії представлені різноманітні варіації цієї модниці, додаткові аксесуари та герої.
Steffi Love може постати перед дівчатками як:

  • мама з колясочкою;
  • лікар-ветеринар;
  • сестра;
  • дружина та інше.

На прикладі продукту виробник прагне показати, якою має бути справжня жінка - турботливою, сильною і самостійною, але одночасно має сім'ю, що довіряє свої переживання чоловікові.
Виріб є відмінною заміною пластмасовим прототипам. Steffi Love - повноцінний твір мистецтва, приємний на дотик і привабливий оку.
Великий асортимент, безпека та екологічність, барвистість викликали величезну любов дівчаток різного віку з усього світу.

Оцінка статті
Голосів: 1