Зіркові війни

Знайдено 46 товарів
Таблиця Список
Показано 32/46 товарів

Подарункові сертифікати

Зіркові війни

Зіркові війни

Епопея Джорджа Лукаса "Зоряні війни" буквально з перших показів полюбилася і дорослим, і дітям. Не дивно, що іграшки Star Wars користуються стабільним попитом серед шанувальників цієї кінострічки, причому з роками інтерес до цих товарів нітрохи не вщухає.

Чим відрізняються іграшки Стар Варс від інших розваг

Можливості головних героїв і бойової техніки серії Зоряні війни дійсно безмежні. Суперточна зброя, надпотужні винищувачі, перехоплювачі і дуже швидкий наземний транспорт допоможуть організувати по-справжньому видовищну сутичку, результат якої буде залежати тільки від хитрості і підступності суперників.
Такої кількості нестандартних, продуманих до дрібниць, бойових машин немає в жодній іншій колекції іграшок. Всі фігурки виконані в яскравих кольорах, прекрасно деталізовані, мають непростий, але привабливий дизайн.
Особливої уваги заслуговують конструктори Зоряні війни. З дрібних металевих або пластмасових деталей можна самостійно скласти красиву 3D-модель, грати з якою набагато цікавіше, ніж зі звичайною іграшкою, так як вона створена своїми руками. Також для логіки та уяви можна придбати пазли із зображенням самих цікавих кадрів з кінострічки "StarWars". Такі ігрові набори сприяють розвитку мислення, пам'яті, дрібної моторики рук, допомагають маленькому непосиді стати більш посидючим, навчать його довго концентрувати увагу на одному занятті. 

Які набори Стар Варс купити для активних ігор

Як би не було цікаво дитині вибудовувати стратегії в міжгалактичних боях, проведених іграшковими воїнами, ще з більшим задоволенням він сам перевтілиться на бійця. Для цього йому знадобиться різне озброєння: меч інквізитора з розсувними лезами або світловий меч, пістолет зоряного пилу, машина часу, а також маска для обличчя, яка допоможе швидше перевтілитися в космічного прибульця.
Подібне спорядження допоможе малюкові швидше знаходити контакт з хлопцями у дворі, адже напевно кожен знайомий хлопчик має зброю для ведення міжгалактичних боїв. 

Повсякденні аксесуари Зоряні війни, які допоможуть хлопчикові відчути себе супергероєм

Кожен хлопчик захоче себе оточити речами, які будуть щодня нагадувати про улюблений фільм,  про конфлікти в космосі. А значить, він буде в захваті від нічника або настільної лампи із зображенням свого улюбленого персонажа, а також від ранця, пенала і компактного брелока-фонаріка Star Wars. З такими аксесуарами будь-який хлопчик відчуватиме себе впевненіше в компанії однолітків, він зможе подружитися з однодумцями - хлопцями, які також в захваті від легендарної саги Джорджа Лукаса.

Оцінка статті
Голосів: 0