Spy Gear

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Spy Gear

Spy Gear

Творець серії іграшок Spy Gear - американська компанія Wild Planet - відомий виробник шпигунського устаткування для діточок з різних куточків планети. Багато дітей просто обожнюють фантастичні незвичайні пригоди, а стати їх частиною – це просто мрія. Кожен пам'ятає, як у далекому дитинстві уявляв себе секретним агентом спецслужб, які виконують небезпечне завдання в ім'я батьківщини, в цій справі будь-які підручні засоби були хороші, а деякі  з них мали особливі властивості, про які необізнаним людям було невідомо. Зараз такі пристосування міцно сидять на п'єдесталі дитячих іграшок.

Історія

Вперше про компанію Wild Planet стало відомо в 1993 році. Ідею створити підприємство, яке б стало лідером у сфері виробництва незвичайних дитячих іграшок втілив у життя американський підприємець і улюбленець дітей Деніель Гроссман. Він марив ідеєю розробки, виготовлення, популяризації таких іграшок, які б одночасно виводили фантазію за межі реального і розвивали її.
Перед собою компанія ставила цілком конкретні завдання:

  • забезпечити якість продукції, в якій не доводилося б сумніватися;
  • гарантувати унікальність кожної конкретної іграшки;
  • забезпечити повноцінний розвиток основних навичок, фантазії, кмітливості дитини.

Всі ці завдання блискуче виконані, доказ цьому - любов дітей і довіра батьків.

Особливості продукції Spy Gear

У пріоритеті компанії створення якісного асортименту, який би мав на увазі великий вибір, цікавість, доступну вартість і оригінальність кожного екземпляра.
Бездоганна якість є результатом залучення фахівців вищого класу до розробки іграшок. Кожне пристосування неодноразово тестується, щоб перевірити надійність конструкції, безпеку матеріалів, відповідність міжнародним нормам.
Всякий екземпляр, який є в каталозі під назвою Spy Gear відрізняється надзвичайною оригінальністю. Не кожен бренд може похвалитися унікальністю і неповторністю своєї продукції.
Висока розвивальна цінність робить асортимент компанії більш цінним і бажаним в кожному будинку, де є дитя. Одна тільки іграшка допоможе сформувати здатність активно фантазувати на самі різні теми, бути кмітливим і швидким, логічно міркувати й самостійно приймати виважені рішення.
Величезною перевагою виробника, а відповідно і продукції є залучення до розробки нових виробів цікавих і активних дітей. Це дозволяє зробити винаходи цікавими та корисними для кожного малюка.

Оцінка статті
Голосів: 0