Сортери, рамки-вкладиші

Знайдено 226 товарів
Таблиця Список
Показано 32/226 товарів

Подарункові сертифікати

Сортери, рамки-вкладиші

сортеры

Сортери - порівняно нове явище в індустрії дитячих товарів. Ще якихось два десятиліття тому ніхто і не чув про таку іграшку. Зараз же ця річ є практично у кожного малюка. Сортер іграшка подобається дітям своєю яскравістю, універсальністю і цікава у використанні. Батьки ж бачать явний плюс в тому, що за допомогою нього малюк пізнає нове, вивчає форми та кольори, вчиться порівнювати розміри й знаходити схожі складові частини. Адже це дуже важливо. Розвиток логіки, мислення, пам'яті - основа становлення особистості малюка і його розуму.
На полицях магазинів сортер для дітей представлений цілим спектром різних варіантів. Тут Ви знайдете моделі з дерева, пластика, текстильних матеріалів. Всі вони відрізняються за формами та розмірами.

Сортер у вигляді будиночків

Сортер будиночок, мабуть, найпопулярніший варіант. Малюк вивчає навколишній світ, розбирає деталі по відповідним отворам, вивчає форми та кольори. Дуже подобаються хлопцям сортери, в яких потрібно правильно розподілити тварин або ж опустити всередину геометричні фігури. Цікавий варіант, де крім пошуку відповідних отворів, можна ще підбирати ключі й відкривати ними двері, або натискати на кнопки та міняти місцями боку будиночка. Якщо Ваш малюк любить казки, можна зробити вибір на користь сортера, стилізованого під улюблених героїв. Наприклад, купити сортер теремок.

Сортери з дерева

Дерев'яні сортери мають своїх відданих шанувальників. Існує маса форм - будиночки, паровозики, автомобілі, обертові колеса, логічні кубики. У величезній різноманітності дерев'яних іграшок Ви неодмінно знайдете сортер, відповідний Вашій дитині. Популярні моделі конструкторів, в яких дерев'яні деталі потрібно скласти у відро, сортуючи їх по отворах в кришці.

Музичні сортери

Музичні сортери - особлива категорія. Крім основної функції, вони ще й прекрасно заманюють малюка веселими мелодіями. Дитина одночасно розважається і навчається. Такий підхід гарантує велику посидючість малюка, оскільки його увага буде переключатися з однієї дії на іншу.
Підбираючи сортер, враховуйте особливості своєї дитини. Для хлопчиків кращий варіант - машинка. Для найменших підійдуть музичні сортери, дерев'яні кубики, моделі з м'яких текстильних матеріалів. Для доросліших діток відмінним вибором стане розвиваючий сортер, в якому, наприклад, потрібно надіти на підставу кількість деталей, відповідним написаним на ньому цифрам. Або ж скласти в отвори певного кольору відповідні по відтінку складові частини.
Вибирайте екземпляри хорошої якості й з необхідним набором функцій. Дитячий сортер, ціна якого не кусається знайти не так вже й складно. Ви можете купити його у нас. У нашому магазині Вас чекає різноманітність моделей, якісні оригінальні іграшки, вигідні акції та умови доставки.
Ви можете купити розвиваючий сортер з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1