Назад

Сортер Крокоблоко, з цифрами, K'S Kids (10611)

Артикул
10611
Бренд
K'S Kids
Вік
від 6 місяців
Розмір без упаковки
11 x 6 x 39.5 см
Матеріал
Гума

Є в наявності

579 грн
Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Сортер Крокоблоко, з цифрами, K'S Kids (10611)

Опис товару

Веселий крокодил Крокоблоко - це яскрава розвиваюча іграшка, яка відмінно підходить для розвитку тактильних навичок, визначення відмінностей в кольорах та запам'ятовування чисел для малюка, віком від 6-ти місяців. Різнобарвний гумовий крокодил складається з голови, 4 кубиків і хвоста. Кубики пронумеровані від 1 до 4, завдяки чому дитина вивчить цифри і навчиться основам правильного рахунку в ігровій формі. Також, поверхня кожного кубика має рельєфний малюнок комах, що сприяє розвитку моторики рук.

Завдяки великим з'єднувальним отворам і виступам, всі деталі іграшки легко з'єднуються між собою в будь-якому порядку. Малюк може збирати як великого крокодильчика, так і маленького, з'єднавши голову і хвіст, при цьому, його лапки будуть рухливі. Вийде невелика гумова іграшка для гри під час купання.

Збираючи і розбираючи крокодильчика, малюк тренує дрібну моторику і координацію рухів, а різноманітність варіантів збірки розвиває логічне мислення та пам'ять. Деталі крокодильчика (кубики) підходять за формою для спільної гри з іграшками K'S Kids - конструкторами Гусеничка і Popbos.

Тип розвитку

  • Дрібна моторика
  • Сенсорика
  • Математика і логіка

Характеристики

Артикул 10611
Назва Сортер Крокоблоко, з цифрами, K'S Kids (10611)
Бренд K'S Kids
Вік від 6 місяців
Розмір без упаковки 11 x 6 x 39.5 см
Матеріал Гума
Особливості Розвиток математичних здібностей

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?