Smart Trike

Знайдено 17 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Smart Trike

Smart Trike

Розробники компанії Smart Trike знають про те, як важливо заохочувати активність дитини. У динаміці розвиваються важливі навички, формується руховий апарат, загартовується організм. Дуже важлива наявність в будинку пристосувань, які забезпечують ігри, що передбачають рухову активність шибеника. Саме такими іграшками понад десять років радує споживачів виробник унікальних велосипедів.

Історія

Компанія Smart Trike виникла на початку двотисячних, у 2004 році. Родина торгівельної марки - Ізраїль. Усі виробничі потужності розташовані на території материкового Китаю. Це дозволяє заощадити на виробництві, однак постійний контроль процесів, характеристик готового продукту забезпечує бездоганну якість. Тому такі характеристики, як довговічність, міцність, ергономічність, безпека не роблять ціноутворення болючим, радість прокотитися з вітерцем залишається доступною для багатьох дітлахів.
Перші продажі продукції компанії датуються 2005 роком. За десять років діяльності на світовому ринку вдалося налагодити торгівельну систему з більш ніж 40 країнами. І це ще не вінець успіху, оскільки підприємство активно розвивається і досягає нових вершин щорічно.
Сучасні технології виробництва, слідування останнім словам техніки, якісне німецьке обладнання, ретельний контроль дотримання норм - аспекти, які змушують покупців зі всіх куточків планети зупинятися на Smart Trike.

Асортимент

Основну частину каталогу становлять високоякісні триколісні велосипеди. Попри те, що спеціалізація бренду досить вузька каталог передбачає велику кількість найменувань, хороший вибір барвистих і різноманітних виробів.
Серед продукції торгівельної марки можна знайти виключно таку триколісну техніку для непосиди, яка відповідає фізіологічним і анатомічним особливостям дитини. Невелике пристосування немов відчуває, як росте непосида. Щоб залишатися максимально зручною протягом кількох років в умовах активного розвитку організму і зростання малюка, виробники передбачили можливість регулювання основних складових конструкції.
Виріб зручний не тільки для їзди маленького велосипедиста. Якщо малюк не зовсім справляється з управлінням, батьки можуть легко допомогти в цій вельми нелегкій справі.
Поділяючи розвиток малюка на кілька періодів, бренд Smart Trike розробив лінійки. Кожна призначена для певного віку крихти. Для зовсім маленьких непосид, яким виповнилося 10 місяців виробник пропонує велосипеди:

  • Deluxe;
  • Classic.

Для старших дітей передбачені вироби серії My first trike. Ці пристосування стануть ідеальним вибором для крихіток до 3 років.
Весь асортимент відрізняється міцністю використовуваних матеріалів, надійністю конструкції, безпекою як деталей, так і фарб. Сам пристрій передбачає мінімальний ризик отримання травм.

Оцінка статті
Голосів: 1