Smart Games

Знайдено 19 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Smart Games

Smart Games

Smart Games - бельгійський бренд, який відомий світовій спільноті любителів логічних ігор. Компанія виробляє цікаві інтелектуальні ігри, розраховані на одну дитину. Асортимент торгоівельної марки відрізняється достатком і різноманітністю, що дозволяє знову і знову занурюватися у світ захопливих головоломок.

Особливості продукції

Практично всі ігри припускають наявність суперника. Smart Games в цьому питанні дотримується більш практичних переваг. Грати з продукцією компанії можна в будь-якому місці й коли завгодно, при цьому не потрібно шукати компаньйона, який би поділив радість гри. Попри орієнтацію на одного учасника та відсутність ефекту змагання, ігри від Smart Games не менше цікаві, вони передбачають вирішення незвичайних завдань шляхом логічного зіставлення.
Кожне завдання має рівневий характер і налічує в середньому 4 або 5 рівнів. Спочатку завдання не відрізняються великою складністю, але ближчі до завершення, на найвищому рівні її навряд чи можна вирішити, не докладаючи максимум розумових зусиль. Це робить продукт цікавим, популярним і потрібним.
Зручним є той фактор, що навіть розсіяні гравці навряд чи зможуть втратити деталі, компактність і цілісність конструкції дозволяє зберегти повну комплектацію при зберіганні в упаковці.
Вікових обмежень продукція не має. Як тільки дитина зацікавився позначеним типом розваг, їй можна сміливо купувати першу логічну гру. У більшості випадків це відбувається у віці трьох років. Продовжувати грати можна до самої старості.
Асортимент постійно оновлюється втіленням нових цікавих ідей. Це є запорукою розмаїття, яке пропонує виробник. Кожна дитина і навіть дорослий може знайти для себе щось нове і цікаве.

Оцінка статті
Голосів: 0