Подарункові сертифікати

Слінги, рюкзаки, переноски

слинг

 

Слінг вже давно не викликає здивування, мам з ерго-рюкзаками можна зустріти скрізь - на вулиці, в кафе, супермаркеті, багато хто також активно користується таким пристосуванням вдома. Слінг - переноска, яка звільняє руки і дає можливість батькові, не розлучаючись зі своїм малюком, відчути себе вільним, легко переміщатися по місту і займатися своїми справами.

Основні переваги використання слінгу

Головним плюсом використання тканинної переноски є мобільність мами. На відміну від громіздкої і важкої коляски, зі слінгом вона може не перейматися про сходи, відсутність пандуса і занадто вузький ліфт, крім того, їй не доведеться шукати безпечне місце біля магазину, де можна було б залишити коляску.
У розпорядженні мами залишається дві руки. Вона може без поспіху вибирати товар, розплачуватися на касі, нести сумки. Саме тому іноді доводиться надягати дане пристосування вдома, коли малюк розривається від крику, вимагаючи уваги до себе, а батьки зайняті терміновими справами. Єдиний спосіб заспокоїти малюка - укласти в затишну сумку-слінг, де він відчує тепло мами і буде почувати себе в безпеці.
Завдяки слінгу можна погодувати малюка грудьми непомітно для сторонніх. Багато мам пристосовуються робити це в будь-якому місці, навіть під час прогулянки. Таким чином, молода мама може не пристосовуватися під режим своєї дитини.

Який слінг зручніше

Переноски бувають трьох видів: слінг з кільцями, май-слінг і слінг-шарф. Будь-який з них можна використовувати для перенесення новонароджених, а відрізняються вони між собою за способом надягання, фіксації та навантаженні на маму. Слінг з кільцями - полотно тканини довжиною близько 2 метрів і шириною до 70 см. На одному кінці є спеціальне кільце, яке відіграє роль фіксатора. Якщо вам потрібно слінгдля новонароджених купити, варто звернути увагу на дану модель, так як пристосування з кільцем легко надягати, з ним не жарко влітку. Але з дитиною старше 6 місяців може бути незручно використовувати таке пристосування, так як через велику вагу малюка кільце почне тиснути мамі на плече.
Довжина слінгу-шарфа нерідко досягає 6 метрів, є варіанти намотування, з якими дитину носять до трирічного віку. Шарф дозволяє рівномірно розподілити навантаження на спину, його дозволено використовувати протягом декількох годин. Але в жарку погоду в шарфі, який намотується в декілька шарів, буде некомфортно.
Май-слінг акуратно виглядає і швидко одягається, але є деякі обмеження стосовно носіння немовлят - їх можна фіксувати лише вертикально. Крім того, лямки можуть тиснути і доставляти незручності мамі, причому цей ефект посилюється з дорослішанням дитини.
Завдяки слінгу мама може не розлучатися зі своєю крихіткою і займатися своїми повсякденними справами. А значить, вона по праву може вважатися хорошою мамою і відмінною господинею.
Ви можете купити слінг для новонароджених з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1