Подарункові сертифікати

Шпигунська техніка

шпион


Ваша дитина любить дивитися блокбастери й мріє стати супергероєм? Тоді ви можете допомогти їй стати ближче до своєї заповітної мрії вже зараз. Просто купіть для неї дитячий набір шпигуна, який гарантує масу вражень від захопливої гри. Під час цієї гри вона відчує себе висококласним розвідником, здатним позбавити весь світ від тероризму і насильства.

Як вибрати правильний шпигунський набір для дітей

Шпигунські іграшки для хлопчиків сьогодні представлені на полицях магазинів в широкому асортименті. Однак перш ніж купити який-небудь набір, упакований в яскравий коробок, необхідно задуматися, що саме корисного від нього отримає дитина. Наприклад, шпигунські штучки можуть допомогти дитині відчути себе впевненіше в компанії своїх однолітків. Якщо у всіх у дворі є окуляри нічного бачення, а у вашого сина таких немає, то він не зможе повноцінно брати участь у грі. А от коли у нього крім окуляр з'явиться ще й пристрій, що підслуховує, він стане найбажанішим спецагентом в окрузі!
Обов'язково вивчайте інформацію на упаковці, в якій вказано вік, для якого призначена гра. Дійсно, датчик руху або шпигунський годинник будуть цікаві й 6-річному, й 11-річному агенту особливого призначення, але вони можуть між собою відрізнятися по функціональності та складності.
Не забувайте про особливості характеру своєї дитини. Так, наприклад, вдумливому, спокійному хлопчиську буде цікаво грати самому або з одним цілим набором аксесуарів. А от якщо ваш непосида дуже рухливий і завжди гуляє у веселій компанії друзів, краще шпигунські штучки купити окремо, так менше ризику, що він відразу все розгубить або зламає.
Врахуйте також, що є простіші, а є по-справжньому складні іграшки, розібратися з якими може не кожен дорослий. Тому якщо ваш син не любить вдаватися в подробиці техніки, а поруч немає дорослого, який би вдався в роботу пристрою і пояснив усе дитині, не варто вибирати дуже хитромудрий прилад. Адже в такому випадку великий ризик того, що інтерес до покупки швидко вщухне, і іграшка буде просто припадати пилом у шафі без діла.

Шпигунський набір допоможе хлопчикові стати сильним і розумним

У житті кожної дитини виникає момент, коли вона починає відчувати себе самостійною. Хлопчикові хочеться бути відповідальним і дорослим, а ще, у нього з'являються кумири, яким він наслідує. Добре, якщо його першим кумиром стане сміливий і відважний герой, який завдяки своїй спритності й кмітливості може вирішити всі завдання і перемогти зло.
А маючи в наявності іграшки шпигунські штучки, малюк зможе повністю ввійти в роль агента, відчути себе сильним. Таким чином, рольова гра допоможе невпевненому і занадто скромному хлопчикові повірити в себе і свої можливості, а також налагодити контакт з однолітками.
Ви можете купити дитячий набір шпигуна з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1