Шнурівки

Знайдено 23 товари
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Шнурівки

шнуровки

В асортименті дитячих іграшок і товарів для розвитку кожному з батьків хочеться знайти щось оригінальне і незвичайне. При цьому важливо ще, щоб малюкові іграшка була цікавою і корисною. В останні роки на ринку дитячих товарів популярними стали ігри шнурівки для дітей. І це не дивно, адже їх величезний асортимент радує око, а їх функціональність змушує зникнути всі сумніви, з якими люди стикаються при виборі.
Дитячі шнурівки - важлива складова в розвитку дитини. Вони розвивають дрібну моторику у малюків і дітей старшого віку. Ні для кого не секрет, що дрібна моторика - основа для подальшого успішного розвитку мовлення, письма, початкових навичок малювання, моделювання та конструювання.
У дитячих магазинах представлені різні види шнурівок. Вони можуть бути нескінченно різноманітними за формою, стилем, забарвленням і матеріалами. Шнурівка - іграшка, яка ніколи не набридне. Найчастіше вона буває дерев'яна, або ж виготовлена з м'яких матеріалів.Шнурівки з дерева

Дерев'яна шнурівка - улюблена іграшка сотень дітей. Перше про що варто сказати, це звичайно, про екологічність і натуральність даного матеріалу. З давніх часів іграшкам з дерева віддавалася перевага. Дерево дозволяє створювати масу примірників товару з різними формами втілення. Вони немов магнітом притягують і зачаровують. До того ж, грати ними одне задоволення. Для виготовлення дитячої шнурівки дерево ретельно вибирається і проходить спеціальну обробку.

Різновиди дерев'яних шнурівок

У магазинах є маса варіантів шнурівок з дерева. Однією з найпопулярніших категорій є дерев'яне намисто-шнурівка. Малюки із задоволенням нанизують яскраві намистини на спеціальну мотузочку. При цьому намистини можуть бути різного розміру, кольору і форми. Для малюків шнурівка несе лише завдання зібрати її, а дітям дорослішим вона допоможе вивчити рахунок, алфавіт або освоїти нескладні завдання на логіку і кмітливість. Подобаються хлопцям і шнурівки у формі паровозиків. Привертають увагу різні гусениці і черевички. Цікавим варіантом гри є ґудзики і черевики, шнурування яких допомагає розвинути і зміцнити безліч корисних навичок. Про форми, квіти і деталі дерев'яних шнурівок можна говорити досхочу, Ви однозначно зможете знайти собі відповідний варіант.

М'які шнурівки

Шнурівки з м'яких полімерних матеріалів також мають своїх шанувальників. Вони приємні на дотик, легко трансформуються, радують око незвичними формами і яскравими квітами. Тут Ви знайдете всілякі фрукти та овочі, різних представників фауни і флори. Шнуровані рибки, ялинки, будиночки, чоловічки і навіть цілі картини, які створюються шляхом прив'язування різних елементів.
Купуйте своїй дитині дитячу шнурівку, і вона неодмінно залишиться задоволеною!
Ви можете купити дитячі шнурівки з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 3