Щенячий Патруль

Знайдено 26 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Щенячий Патруль

Щенячий Патруль

Щенячий патруль знаходиться на варті нашого спокою

 Як виглядають справжні рятувальники? Напевно, вони повинні бути сміливими, організованими та готовими в будь-яку хвилину кинутися в бій. Загін цуценят в улюбленому дитячому мультфільмі "Щенячий патруль" складається саме з таких відважних героїв.

 Іграшки з мультфільму Щенячий Патруль пропонують вирушити в веселу пригоду

Команда активних і неймовірно добрих цуценят в будь-який момент готова зробити черговий подвиг. Причому для них зовсім неважливо, потрібно зняти маленького кошеня з дерева або врятувати поїзд з пасажирами від катастрофи, всі завдання рятувальники роблять з максимальним завзяттям. Але, попри те, що у собачок дійсно серйозна місія, самі персонажі ніколи не перестають бути оптимістичними та життєрадісними, там, де щенячий патруль, завжди чується щасливий сміх і веселі забави. Чи варто говорити, що разом з Чейзом, Маршалом, Роккі, чарівною Скай, Зумою і Здорованьом кожна пригода буде незабутньою? Всі персонажі відрізняються між собою як по породі, так і за характером. Німецька вівчарка Чейз - справжній лідер, він нічого не боїться, далматинець Маршал найбільше любить жартувати, напевно, тому він нерідко потрапляє в безглузді ситуації. Метис Роккі дуже переживає за майбутнє планети, тому його називають еко-щеням, мила Скай, як і Роккі, теж не відноситься до якоїсь конкретної породи, граціозне малятко є безсумнівною прикрасою команди рятувальників. Лабрадор Зума - кращий під час проведення рятувальних робіт у воді, а бульдог Здоровань більше за життя любить поїсти. Всіх собак об'єднує спільна риса - вони є дуже добрими й доброзичливими, а згуртованість колективу не раз рятувала тих, хто потрапив у біду.

Кожен набір Щенячий патруль відкриває нові можливості для цікавої гри, тому якщо ви підбираєте подарунок для дитини, яка захоплюється вигадуванням сценок за участю песиків-рятувальників, ви завжди можете купити іграшки Щенячий Патруль нових моделей, завдяки яким перед маленьким фантазером відкриються нові можливості в грі.

 Рятувальники з мультфільму "Щенячий патруль" завжди знаходяться на сторожі спокою

Дружна бригада рятувальників ніколи не забуває про свою роботу. У будь-який момент може щось статися, і песику доведеться виїжджати на місце події для усунення проблеми. А щоб щенята могли працювати швидше, їм необхідно придбати спецтехніку. Всі машинки Щенячий Патруль оснащені функціональним обладнанням, яке дозволить виробити рятувальні роботи швидше і краще.

 Інтернет-магазин «Papuas» пропонує велику кількість різноманітних фігурок енергійних цуценят і їх машинок, так що кожен охочий може зібрати свою унікальну колекцію сміливих і відважних собачок-рятувальників. З ними навіть саме небезпечне завдання буде виконано максимально акуратно.

Оцінка статті
Голосів: 0