Подарункові сертифікати

Щенячий Патруль

Щенячий Патруль

Щенячий патруль знаходиться на варті нашого спокою

 Як виглядають справжні рятувальники? Напевно, вони повинні бути сміливими, організованими та готовими в будь-яку хвилину кинутися в бій. Загін цуценят в улюбленому дитячому мультфільмі "Щенячий патруль" складається саме з таких відважних героїв.

 Іграшки з мультфільму Щенячий Патруль пропонують вирушити в веселу пригоду

Команда активних і неймовірно добрих цуценят в будь-який момент готова зробити черговий подвиг. Причому для них зовсім неважливо, потрібно зняти маленького кошеня з дерева або врятувати поїзд з пасажирами від катастрофи, всі завдання рятувальники роблять з максимальним завзяттям. Але, попри те, що у собачок дійсно серйозна місія, самі персонажі ніколи не перестають бути оптимістичними та життєрадісними, там, де щенячий патруль, завжди чується щасливий сміх і веселі забави. Чи варто говорити, що разом з Чейзом, Маршалом, Роккі, чарівною Скай, Зумою і Здорованьом кожна пригода буде незабутньою? Всі персонажі відрізняються між собою як по породі, так і за характером. Німецька вівчарка Чейз - справжній лідер, він нічого не боїться, далматинець Маршал найбільше любить жартувати, напевно, тому він нерідко потрапляє в безглузді ситуації. Метис Роккі дуже переживає за майбутнє планети, тому його називають еко-щеням, мила Скай, як і Роккі, теж не відноситься до якоїсь конкретної породи, граціозне малятко є безсумнівною прикрасою команди рятувальників. Лабрадор Зума - кращий під час проведення рятувальних робіт у воді, а бульдог Здоровань більше за життя любить поїсти. Всіх собак об'єднує спільна риса - вони є дуже добрими й доброзичливими, а згуртованість колективу не раз рятувала тих, хто потрапив у біду.

Кожен набір Щенячий патруль відкриває нові можливості для цікавої гри, тому якщо ви підбираєте подарунок для дитини, яка захоплюється вигадуванням сценок за участю песиків-рятувальників, ви завжди можете купити іграшки Щенячий Патруль нових моделей, завдяки яким перед маленьким фантазером відкриються нові можливості в грі.

 Рятувальники з мультфільму "Щенячий патруль" завжди знаходяться на сторожі спокою

Дружна бригада рятувальників ніколи не забуває про свою роботу. У будь-який момент може щось статися, і песику доведеться виїжджати на місце події для усунення проблеми. А щоб щенята могли працювати швидше, їм необхідно придбати спецтехніку. Всі машинки Щенячий Патруль оснащені функціональним обладнанням, яке дозволить виробити рятувальні роботи швидше і краще.

 Інтернет-магазин «Papuas» пропонує велику кількість різноманітних фігурок енергійних цуценят і їх машинок, так що кожен охочий може зібрати свою унікальну колекцію сміливих і відважних собачок-рятувальників. З ними навіть саме небезпечне завдання буде виконано максимально акуратно.

Оцінка статті
Голосів: 0