Подарункові сертифікати

Рушниці та гвинтівки

винтовки

Важко собі уявити хлопчика, у якого немає зброї. А останнім часом нерідко і дівчатка просять своїх батьків придбати їм рушницю, з якою вони будуть себе почувати більш впевнено і незалежно під час хлоп'ячих баталій на дитячих майданчиках. Ігри у війнушку не просто так завоювали величезну популярність у дітей, вони допомагають позбутися накопиченої енергії, прибрати емоційну втому, краще подружитися з однолітками і просто весело провести час на свіжому повітрі.

Як вибрати і купити дитячу гвинтівку, з якою дитині буде цікаво грати

Сьогодні можна придбати іграшкову зброю на будь-який смак: реалістичну або фантастичну, що видає звуки при натисненні спуску або стріляюча кульками. В ідеалі у дитини має бути різне озброєння, тільки в такому випадку вона буде по праву вважатися непереможним воїном.
Іграшкові рушниці з кульками підходять для стрільб по мішенях. Якщо ваш син часто проводить час на самоті і мріє попрактикуватись у влучності, гвинтівка дитяча з прицілом стане для нього відмінним подарунком. А от якщо вашій дитині потрібна зброя для ігор з друзями, йому краще купити іграшкову рушницю зі звуковим ефектом. Тільки від її переваг залежить, чи буде це абсолютна копія дорослої гвинтівки або яскравий бластер, якими віртуозно керував один з героїв якогось фантастичного екшна.

Що потрібно врахувати при виборі іграшкової зброї

Як і будь-які інші іграшки, призначені для активного проведення часу, дитячі гвинтівки і рушниці повинні бути не просто цікавими, а й міцними, надійними, абсолютно безпечними. Якісні вироби виготовляються виключно з екологічно чистих матеріалів (пластика, гуми, каучуку) і обов'язково проходять тестування, сертифікуються.
Маленьким діткам нелегко носити з собою занадто масивну рушницю. Тому їм не рекомендується купувати великі гвинтівки з металу або будь-якого іншого важкого матеріалу. Але якщо малюк все ж хоче отримати реалістичну зброю, зверніть увагу на вироби, виконані з якісного пластика, вони важать небагато, а виглядають досить вражаюче.
Гра зі зброєю, нехай навіть іграшковою, пов'язана з деяким ризиком. Тому під час вручення такого подарунка дитині слід відразу ж провести короткий інструктаж. Цілитися можна тільки на неживі об'єкти, ні в якому разі не варто направляти заряджену рушницю на живу істоту. Навіть якщо гвинтівка не стріляє кулями, нею все одно можна нанести травму іншій людині або тварині. Ці невеликі, але такі необхідні запобіжні заходи, допоможуть дитині стати більш відповідальною і серйозною.
Ви можете купити дитячу рушницю з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород , Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1