Подарункові сертифікати

Русалки

русалка

 

Серед всіх казкових персонажів русалка - найніжніша, зворушлива героїня. Історія про чисту і віддану русалку з мультфільму "Русалонька" нікого не залишає байдужим, цю казку хочеться дивитися знову і знову, захоплюючись щирою любов'ю головної героїні. Не дивно, що ця красуня з хвостом замість ніг стала однією з принцес Діснея (до речі, єдиною з нелюдським обликом) і улюбленицею мільйонів телеглядачів у всьому світі. Завдяки сучасним виробникам іграшок, чарівна дівчина з риб'ячим хвостом може з'явитися в кімнаті кожної дівчинки, для цього просто достатньо купити ляльку-русалку.

 

 

Навіщо потрібна лялька-русалка

Багато батьків сумніваються в доцільності покупки такої нестандартної ляльки. Адже русалки - це міфічні персонажі, які оживають тільки в мультфільмах. Насправді поява такої іграшки принесе величезну користь вашій дитині, так як ігри з незвичайними персонажами сприяють розвитку фантазії та уяви, розширюють кругозір. Крім того, такі ляльки, як русалка, яка змінює колір, можуть захопити дівчинку, яка не любить приймати ванну. Хто ж відмовиться від прекрасної можливості самостійно програти сценку з улюбленого мультфільму про русалочку?
Не забувайте, що русалка - позитивна героїня, яка вчить маленьких глядачок бути добрими, по-справжньому щирими. Вона стане прекрасним прикладом для будь-якої дівчинки, яку батьки хочуть виховати чесною.
Найчастіше лялька-русалка, ціна на яку не вище, ніж на звичайну ляльку, має знімний хвіст. Під хвостом знаходяться звичайнісінькі людські ноги, тобто русалка при бажанні швидко трансформується в довгоногу ляльку-красуню. Таким чином, дівчинка отримує подвійний подарунок, а мама і тато знають, що така іграшка їх доньці ніколи не набридне.

Лялька-русалка плаваюча відкриє світ водних розваг

Крім звичайних лялечок, хвіст яких грає, перш за все, декоративну роль, є спеціальні інтерактивні іграшки для купання. З інтерактивною плаваючою красунею можна спокійно грати у ванній, придумувати найнеймовірніші історії про підводні пригоди мешканки водної безодні. Для того щоб русалка розпочала свій неймовірний танець, досить просто занурити її в ванну, лялька може плавати і по поверхні води, і під водою.
Крім великого хвоста русалочка має ще одну особливість - довге, незвичайної краси волосся. Якщо дівчинка любить робити різні зачіски, можна їй придбати іграшкову русалку з довгими локонами, які можна буде розчісувати, заплітати коси.
Ви можете купити плаваючу ляльку русалку з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2