Розвиваючі килимки та центри

Знайдено 118 товарів
Таблиця Список
Показано 32/118 товарів

Подарункові сертифікати

Розвиваючі килимки та центри

развивающий коврик

У вас з'явився малюк, і ви замислюєтеся про його правильний розвиток? А може, ви вибираєте подарунок подружній парі, яка на даний момент знаходиться в очікуванні поповнення в родині? Тоді кращого варіанту, ніж ігровий килимок в якості презенту важко придумати.

Розвивальній килимок для дітей - ідеальне місце для розваг

У віці 3-6 місяців можливості крихти ще сильно обмежені. Дитя поки не може швидко пересуватися, проте вже зараз цікавиться багатьма речами. Його приваблює все, що висить, видає гучні звуки, має яскраве забарвлення. Це час перших спроб запам'ятати, який той чи інший виріб на дотик і що буде, якщо його покласти до рота. Звичайно, батьки можуть максимально захистити свого малюка від усіх небезпечних предметів в оточенні, наприклад, простежити, щоб дитина ні в якому разі не відірвала і не з'їла ґудзик з маминого халата. Але ж ми не можемо заборонити своєму чаду вивчати життя! А перші відкриття найбезпечніше робити на спеціально призначеному для цього дитячому килимку.
Килимки для малюків розвивальні мають спеціальні дуги, які, з одного боку, служать бар'єром для непосиди, а, з іншого, - є спеціальним місцем для підвішування різних іграшок. Ці іграшки можна періодично міняти місцями, знімати й додавати нові фігурки, вносячи різноманітність в гру. Однак не тільки іграшки захоплюють крихту, він отримує величезне задоволення від перевертання на живіт і розглядання строкатих малюнків на підставі килимка. А якщо ви вирішите купити музичний килимок, яскраві емоції маленькій людині точно гарантовані!

Які бувають дитячі килимки

Сьогодні в магазинах дитячих товарів можна побачити величезну кількість різних розвивальних килимків. Вони відрізняються між собою формою, забарвленням, функціями. В основному, саме від цих показників залежить ціна на розвивальний килимок.
Перш за все, під час вибору варто звернути увагу на вік дитини, для якого вибирається даний розвивальний центр. Для самих маленьких є килимки зі спеціальними захисними бортиками, які гарантують, що дитя в будь-якому випадку залишиться на своєму місці.
Також дуже важливо, щоб за матеріалом, з якого виготовлений килимок, було легко доглядати. Тому варто підбирати моделі, тканинне покриття яких складається не тільки з натуральних матеріалів, а і синтетичних, щоб його можна було швидко випрати й висушити. Добре, якщо на дузі є багато кріплень для іграшок.
Розвивальний килимок - це дуже корисно для малюка і зручно для дорослих. Маючи у своєму розпорядженні особистий ігровий центр, дитина менше виявляє бажання проводити час у мами чи тата на руках, їй цікаво просто лежати та розглядати іграшки. Тому нерідко килимок беруть із собою в гості, завдяки якому батьки можуть спокійно поспілкуватися з друзями.
Ви можете купити розвиваючий килимок для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 3