Розвиваючі іграшки від 3-х років

Знайдено 170 товарів
Таблиця Список
Показано 32/170 товарів

Подарункові сертифікати

Розвиваючі іграшки від 3-х років

Три роки - переломний етап в житті кожної дитини. Саме в цьому віці діти роблять різкий стрибок у розвитку, починають усвідомлювати своє місце в соціумі і свою стать. Багато батьків стикаються з кризою 3 років, а також відзначають, що їх чадо стало набагато дорослішим і самостійніше. Дитячі розвиваючі іграшки для 3-4 років повинні сприяти навчанню дітей новому, розвитку їх кмітливості і комунікативних навичок.

Навчальні іграшки

Пам'яті трирічної дитини може здивуватися будь-який дорослий. Діти в цьому віці здатні швидко запам'ятовувати велику кількість інформації, і ці знання допоможуть їм у подальшому під час навчання. Не дивно, що багато мам починають вивчати букви і цифри саме з трьох років.
Але не варто влаштовувати повноцінні уроки своєму малюкові, як в школі, адже в 3 - 4 роки інформація найкраще засвоюється саме під час гри. На допомогу батькам приходять кубики з буквами і цифрами на гранях, пазли, з яких можна збирати не тільки барвисті зображення, а й слова, речення і навіть географічні карти, мозаїка «Абетка і арифметика», настільні ігри «Лото», «Захоплюючі числа», тощо.

Конструктори

Малюку трьох років можна запропонувати найбільші різноманітні конструктори, елементи яких кріпляться за допомогою липучок, магнитів, присосок або спеціальних пазів. Особливе захоплення викликають спеціальні тематичні набори, з деталей якого можна зібрати кілька різних фігурок і обіграти невеликі історії. Такі конструктори дають можливість з одних і тих же елементів будувати дерева, будівлі, машини і навіть живих істот, також в їх склад нерідко входять невеликі цілісні фігурки людей і тварин.
Ідеальні іграшки для хлопчика 3-х років розвиваючі - роботи-трансформери. З одного боку, вони допоможуть зблизитися зі знайомими хлопчиками, які захоплюються мультфільмами про міжгалактичні війни, з іншого - розвивають кмітливість, адже для трансформації воїна доведеться застосувати кмітливість, спритність.

Набори для творчості

Якщо ви бажаєте розвиваючі іграшки для 3-х років купити для розвитку творчих навичок, зверніть увагу на прості набори, розроблені спеціально для дошкільного віку. Для ліплення можна використовувати не тільки пластилін, але і глину, кінетичний пісок, малювати можна олівцями, кольоровою крейдою, фломастерами, аквареллю, гуашшю. Багато виробників пропонують різні форми для ліплення, трафарети для малювання, яскраві наклейки для оформлення готових творінь.
Також у продажу є іграшки для дівчинки 3-х років розвиваючі, за допомогою яких маленька модниця може виготовити свою першу прикрасу - намисто або браслетик. Втім, нанизування великих намистин на мотузку буде корисне також хлопчикам, адже таке заняття сприяє розвитку дрібної моторики і фантазії.
Ви можете купити дитячі розвиваючі іграшки від 3-х років з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Каменська, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 5