Розвиваючі іграшки від 2-х років

Знайдено 98 товарів
Таблиця Список
Показано 32/98 товарів

Подарункові сертифікати

Розвиваючі іграшки від 2-х років

Дворічна дитина підходить до гри більш усвідомлено і серйозно, ніж однорічний малюк, і це потрібно враховувати при виборі іграшок. У цьому віці малюк активно намагається освоїти побутові навички, вникнути в суть кожної нової іграшки, придумати незвичайне застосування звичним предметам, реалізувати свої творчі задуми. Розвиваючі іграшки від 2-х років слід купити різної спрямованості, це допоможе малюкові розвиватися гармонійно і різнобічно.

Сюжетні іграшки

Розвиваючі іграшки купити Україна можна в залежності від уподобань конкретної дитини. Так як діти в цьому віці активно повторюють дії дорослих, їм цікаво грати з наборами столяра, лікаря, стиліста, а також іграшковою посудкою.
Не менш цікаві і невеликі за розміром фігурки, за допомогою яких малюк зможе самостійно змоделювати ігрову ситуацію. Такі ігрові набори можуть складатися з маленьких ляльок однієї серії, тварин, а також будови, машинки та інші атрибути, необхідні для програвання сценки. Завдяки цьому маленький фантазер може відчути себе режисером-сценаристом, перенестися разом зі своїм улюбленими героями на ферму, будівництво і навіть в школу. Так як дворічні діти схильні в своїх іграх частіше наслідувати, ніж вигадувати, батьки можуть подивитися з боку на сформований сюжет і зробити висновки про те, яким саме бачить навколишній світ їхня дитина.

Ігрові набори для розвитку творчих здібностей

Пальчикові фарби, пластилін, крейда, олівці - все це допомагає дитині розвивати дрібну моторику, а також просторове і творче мислення. Під час таких занять дитина в ігровій формі вивчить основні кольори, навчиться створювати щось своїми руками.

Іграшки для розвитку дрібної моторики

Пазли, сортери, пірамідки, шнурівки, конструктори і рамки-вкладиші розвивають кмітливість, логіку і мислення. Роблячи прості на перший погляд дії, дитина вчиться працювати своїми ручками, її рухи стають більш точними і усвідомленими. Особливо важливо розвивати дрібну моторику діток, у яких є проблеми з промовою.
Ви можете купити дитячі розвиваючі іграшки від 2-х років з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Каменська, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0