Розфарбовки та розпис

Знайдено 184 товари
Таблиця Список
Показано 32/184 товарів

Подарункові сертифікати

Розмальовки та розпис

раскраски

Багато дітей обожнюють малювати. З ранніх років кожен з нас любив дитячі розмальовки й з захопленням дивився, як «оживає» картинка. Такий вид діяльності дає відмінні можливості для розвитку уяви. Деякі розмальовки описують цілу історію або казку, а це додаткові знання.
Сучасний ринок надає великий асортимент товару для дитячої творчості. Тому можна вибрати варіант під будь-які вимоги. Не складе проблем купити розмальовки для створення об'ємних картин за допомогою пластиліну або виготовлення аплікацій. Такий інвентар сприяє:

 • швидкому запам'ятовування кольорів;
 • вихованню посидючості, цілеспрямованості, наполегливості;
 • розширенню кругозору дітей;
 • розвитку дрібної моторики рук.

Якій дитині не сподобається те, що улюблені мультиплікаційні герої, чарівні феї або техніка стають яскравими та барвистими у власних руках.

Як вибрати розмальовку для дитини?

Асортимент неймовірно великий, тому загубитися в достатку продукції дуже легко. І далеко не кожне розфарбування підійде для вашої дитини. Адже існують вікові рекомендації.
Дітки до 3 років дуже часто ще не вміють правильно тримати олівці або фломастери. Рухи в цьому віці неточні й трохи різкі, навіть намалювати рівну лінію проблематично. Тому розмальовки для дітей цього віку повинні бути максимально спрощеними, з нескладним зображенням і товстими контурами. Це можуть бути схематичні малюнки фруктів або квітів з невеликою кількістю деталей. Варто звернути увагу і на папір. Він повинен бути щільним, щоб великий натиск олівця не став причиною псування.
Діти до 5 років уже вміють креслити лінії й акуратно зафарбовувати деталі. Тому варіанти для цієї вікової групи більш складні. Звертайте увагу на велику кількість кутів і тонких ліній, це допоможе розвинути потрібні навички. Щоб відкрити в дитині потенціал художника, спробуйте купити розмальовку, де є трохи вільного місця, щоб домалювати саму картинку. Слідкуйте, щоб зображення були пізнавані для дітей.
Маленькі художники старше 5 років уже можуть розмальовувати складні картини з безліччю дрібних деталей. При виборі не так важлива товщина контуру або складність картинки, як відповідність інтересам дитини. Пора звертати увагу на статеву приналежність і особисті захоплення. Хлопчикам цього віку, наприклад, буде нецікаво і навіть соромно розмальовувати принцес.
Найбільш популярні розмальовки:

 • тематичні;
 • точкові;
 • розфарбування-іграшка;
 • навчальні;
 • водні;
 • багаторазові;
 • об'ємні;
 • набір-розмальовка.

Нехай дитина спробує всі формати й вибере той, який подобається їй. Можна зібрати цілу колекцію. Головне - експериментуйте!
Інтернет-магазин Papuas.ua пропонує великий вибір товарів для дитячої творчості, в тому числі й розмальовки від перевірених виробників. Подаруйте дитині яскраві враження і можливість розвивати свої творчі здібності.
Ви можете купити розмальовки для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1