Ростоміри

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Ростоміри

ростомеры

Всяка мама спостерігає за розвитком малюка. Важливими показниками є динаміка зросту і ваги крихітки. Співвідношення цих двох значень може вказати на необхідність змін у харчуванні або збільшення активності дитини. Тому дуже важливо мати в будинку, де підростає непосида як ваги, так і ростомір для дітей. Він стане не тільки маминим помічником, але і відмінною забавою для малюка, адже сучасні виробники намагаються, щоб оточення дитини було яскравим і цікавим, тому і модифікують звичні предмети, покращуючи функціональність, додаючи розвиваючі властивості.

Асортимент

Сьогодні ринок дитячих іграшок пропонує великий діапазон товарів. Пристосування для вимірювання зросту дитини не виняток. Якщо вам потрібен класичний або незвичайний дитячий ростомір, купити його не складе труднощів.
Більшість пристосувань є не тільки шкалою для вимірювання, а й справжнім оригінальним, цікавим витвором мистецтва. Фоном зазвичай виступає яскрава картинка, на якій намальовані:

  • Тварини або рослини;
  • Веселі герої з мультиків;
  • Міфічні істоти;
  • Улюблені персонажами казок чи оповідань.

Крім того, батьки можуть вибрати зростомір будь-якої форми - прямокутний, закруглений, рівний або зігнутий, у формі тварини або техніки. Цей предмет має не тільки хороше практичне, але й декоративне значення, будучи відмінною ідеєю для прикраси дитячої кімнати. Крім того, багато варіантів мають додаткові елементи. Наприклад, гачок для одягу. Великою популярністю серед малюків користується ростомір-наклейка.
Все розмаїття продукції, яка представлена в каталозі компанії Papuas.ua, сертифіковане та вироблено у відповідності з міжнародними стандартами. Саме тому ми можемо гарантувати абсолютну безпеку для дитини, навіть якщо це зовсім ще маля.

Де вигідно купити ростомір?

Для покупки пристосування можна відправиться в найближчий магазин дитячих іграшок або спеціалізований відділ супермаркету. Однак покупка в режимі онлайн стане набагато вигідніше.
Наш інтернет-магазин пропонує покупцям ряд переваг:

  • Значна економія часу завдяки оформленню замовлення з дому;
  • Лояльна цінова політика;
  • Широкий асортимент товару;
  • Якісна консультантская підтримка;
  • Оперативна доставка за вказаною домашньою адресою або на відділення пошти неподалік.

Шукаєте ростомір, ціна якого буде відповідати якості? Погортайте наш каталог, і ви обов'язково знайдете підходящий варіант.
Для оформлення замовлення необхідно заповнити форму на сайті або зробити телефоний дзвінок менеджеру. При виникненні будь-яких труднощів щодо вибору звертайтеся до консультанта інтернет-магазину. Він допоможе з'ясувати характеристики, порівняти вподобані варіанти, підібрати тематичну продукцію.
Для доставки скористайтеся послугами логістичної компанії «Нова Пошта» або іншого зручного транспортного сервісу.
Ви можете купити ростомір для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1