Роботи на радіоуправлінні

Знайдено 14 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Роботи на радіокеруванні

ру робот

Сучасних дітей дуже важко здивувати. Інтерес до звичайних іграшок, як правило, вщухає вже через півгодини гри. Після цього вони припадають пилом у кошику, чекаючи чергового пориву маленького шибеника розкидати вміст ящика по кімнаті.
Інша справа - роботи на радіоуправлінні. Такі істоти вражають уяву навіть дорослих, що й казати про вразливих малюків.

Дитячий робот на пульті управління необхідний кожній дитині

Роботи-іграшки можуть бути різними. Одні являють собою вигаданих персонажів з мультфільмів, інші - фігурки у формі машинок, але переважна більшість таких пристроїв виконані у вигляді живих істот. Однак усіх роботів на радіокеруванні об'єднує спільна риса - вони реалістичні й цікаві.
Така істота, як павук або змія здатні налякати не знаючу людину, а от пухнасте кошеня або миленька собачка викличе розчулення у будь-якого, особливо таких звірків люблять дівчинки.
А ще, робот радіокерований може стати кращим другом малюка. Ваші діти просять завести домашнього улюбленця? Подумайте самі, чи будуть вони за живою істотою доглядати? Може, дітвора збирається лише грати, а всі турботи про тварину ляжуть на батьків? Якщо відповіді на ці питання позитивні, сміливо купуйте іграшку-робота і проблема буде вирішена. Такі тваринки можуть рухатися, реагувати на дотик, видавати звуки і навіть ... розмовляти. Як приємно перед сном послухати казку від улюбленої собачки або повідповідати на її запитання.

Чи зможе ваш малюк управляти роботом?

Нинішні діти ростуть в світі, де їх постійно оточує безліч різної побутової техніки та електроніки. Не дивно, що з самого раннього віку дітвора без проблем управляє різними пристроями. Причому користуються всіма благами цивілізації діти іноді навіть більш віртуозно, ніж їхні батьки, це відбувається на інтуїтивному рівні. Тому, взявши в руки пульт керування радіоіграшкою, навіть 3-річна дитина швидко зрозуміє, що натискати і які важелі рухати, щоб робот «ожив».

На що варто звернути увагу при виборі радіокерованої іграшки

Перед тим, як купити робота, поцікавтеся, на який вік розрахована іграшка. Для самих маленьких відмінно підходять легкокеровані моделі. Наприклад, кішечка або щеня слухаються повідця, тому керувати улюбленцем зможе кожен. Крім того, таку істоту можна повести на прогулянку, ось буде весело, коли перехожі не помітять різниці між іграшкою і справжньою твариною.
А ось дорослішим діткам сподобається більш функціональна іграшка, наприклад, жук, що світиться в темряві або гримуча змія, яка звивається від дотику до її пульта керування.
Не втрачайте можливості купити живу іграшку, яка зможе подарувати масу позитивних емоцій вашій дитині, а для харчування їй буде достатньо звичайної розетки або USB-роз'єму на комп'ютері.
Ви можете купити роботів на радіокеруванні з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 1