Роботи

Знайдено 142 товари
Таблиця Список
Показано 32/142 товарів

Подарункові сертифікати

Роботи

робот

 

Роботи вже давно стали частиною життя не тільки дорослих, а й дітей будь-якого віку. З тих пір, як ці істоти стали героями кращих фантастичних оповідань і відомих голлівудських блокбастерів, кожен маленький фантазер бажає отримати персонального трансформера або просто іграшку, яка здатна мислити. Роботи бувають різними за формою і розміром, більшість моделей можуть перевтілюватися в машини або тварин.

Роботи - іграшки з великими можливостями

Покупці, які заходять в інтернет-магазин роботів, завжди в першу чергу звертають увагу на функціональні можливості іграшок. Найчастіше подібні фігурки купують для ігор в войнушки. В асортименті є як радіокеровані моделі, так і прості роботи, трансформовані вручну. Для активних ігор з друзями, звичайно ж, більше підходять футуристичні воїни, керувати якими можна за допомогою зручного пульта управління. Також деякі фігурки завдяки спеціальним надчуттєвим датчикам вміють повторювати рухи свого господаря, ними управляти набагато зручніше і простіше, ніж звичайними трансформерами.
Щоб битва була більш реалістичною, варто купити робота зі звуковим супроводом. З такою іграшкою хлопчик зможе відтворити найнезвичайніші сцени з улюбленого кінофільму. Подібні ігри розвивають фантазію, координацію і дрібну моторику.

Чого можуть навчити розумні роботи

Сучасним людям у повсякденному житті постійно доводиться стикатися з різними роботами. Тому чим раніше дитина познайомиться з інтелектуальними пристроями, тим простіше їй буде зрозуміти різні фізичні процеси і явища.
На розумного робот ціна доступна кожному, тому кожен хлопчик, який цікавиться наукою технікою, зможе самостійно взяти участь в науковому проекті і створити особисту диво-машину. Набори "Дитяча лабораторія" - це можливість власноруч зібрати катер по повітрю, робота-металошукача, робота-щітку для прибирання або робота, який уміє розпізнавати і оминати на своєму шляху перешкоди.
Якщо хлопчик любить кумедні і незвичайні іграшки, йому варто придбати робота-качку або робота-цвіркуна. Після того, як юний конструктор закінчить свою роботу над таким проектом, у нього з'явиться по-справжньому унікальна іграшка, яка химерно пересувається і смішить оточуючих.
Навіть якщо ігровий набір здасться занадто складним для маленького інженера, процес складання робота може проходити під суворим керівництвом тата, дідуся чи старшого брата. Головне, що в результаті цієї роботи дитина отримає дійсно цікаву іграшку, яку можна буде взяти з собою куди завгодно - на прогулянку, в дорогу або школу.
Ви можете купити дитячого робота з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0